MOBIL 1 ADVANCED FUEL ECONOMY 0W-20 1L
Motorové oleje / Osobné automobily

Viskozita: SAE 0W-20 Balenie: 1L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Motorové oleje , Osobné automobily
EAN
153439

Cena 10,80 € s dph
9,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.

  • HONDA

Uživateľské recenzie MOBIL 1 ADVANCED FUEL ECONOMY 0W-20

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL 1 ADVANCED FUEL ECONOMY 0W-20


Popis produktu

Popis produktu

Mobil 1 0W-20 Advanced Fuel Economy je moderný vysoko výkonný syntetický motorový olej navrhnutý tak, aby poskytoval vynikajúcu ochranu motora a znižoval spotrebou paliva. Mobil 1 0W-20

Advanced Fuel Economy prekračuje požiadavky najnovších výkonnostných noriem a prekonáva bežné oleja. Tento olej je doporučený všade tam, kde výrobcom je požadovaná trieda SAE 0W-20, alebo 5W-20. Mobil 1 0W-20 Advanced Fuel Economy je navrhnutý z patentovanej zmesi vysoko výkonných syntetických základových zložiek, vyrobených technológiou Supersyn. Nízkym trením v tejto plne syntetické formuláciu zvyšuje účinnosť motora a ponúka mimoriadne priaznivou spotrebou paliva. Mobil 1 0W-20 Advanced Fuel Economy poskytuje vysoko teplotnú ochranu ako u 5W-20 olejov a pritom ponúka úsporu pohonných hmôt.

Vlastnosti a výhody

Pokročilý vysoko výkonný syntetický motorový olej, pomáhajúci k zvýšeniu účinnosti motora a zníženie spotreby paliva o 2 až 3%, pri porovnaní s bežným motorovým olejom. Skutočné úspory sú závislé na type vozidla, typu motora a spôsobu jazdy. Medzi kľúčové vlastnosti a výhody patrí najmä ekonomický výhodný prevádzku, zaručený nízkym trením, plne syntetického oleja podľa unikátneho výrobného postupu Mobil. Vynikajúca tepelná a oxidačná stabilita znižuje starnutie oleja a umožňuje tým jeho dlhšiu životnosť, pri dokonalej ochrane motora. Prí nízkych teplotách a studených štartoch napomáha predĺžiť životnosť motora jeho rýchlym premazaním na všetkých dôležitých miestach. Parametre oleje spĺňajú požiadavky všetkých globálnych odborových noriem popredných výrobcov zážihových motorov v USA a Japonsku u automobilov určených prevažne na severoamerický trh. Patentovaná zmes syntetických základových zložiek najvyššej kvality v kombinácii s protioterové technológií Supersyn predstavuje v súčasnosti najprogresívnejšie dostupnú technológiu aditív. Olej poskytuje motoru neprekonateľnú ochranu a ponúka úsporu paliva, uľahčuje štartovateľnosť motora v arktických podmienkach a zároveň odstraňuje usadeniny a kaly, ktoré sa v motoroch tvoria pri vysokých teplotách.


Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 44.8
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 8,7
Viskozitný Index 173
HTHS Viskozita, mPa•s @ 150ºC, (ASTM D4683) 2.7
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 224
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -56
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,841

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 10,80 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.