Vážení zákazníci,
z dôvodu plánovaného výpadku elektriny otvoríme v piatok 28.2.2020 až po 9.00 hod.

MOBIL Mobilith SHC PM NLGI 1-2 0.38KG
Plastické mazivá / Syntetické plastické mazivá

Viskozita: NLGI 1-2 Balenie: 0.38KG | Dostupnosť: Skladom
  • MOBIL Mobilith SHC PM NLGI 1-2 0.38KG 10,31 € s dph
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Plastické mazivá , Syntetické plastické mazivá

Cena 10,31 € s dph
8,59 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL Mobilith SHC PM NLGI 1-2

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Mobilith SHC PM NLGI 1-2


Popis produktu

Popis produktu
Plastické mazivo Mobilith SHC PM je produkt najvyššej kvality vyvinutý špeciálne pre náročné aplikácie papierenských strojov. Mobilith SHC PM v sebe kombinuje jedinečné vlastnosti polyalfaolefínovej (PAO) syntetickej základovej kvapaliny s vlastnosťami vysoko kvalitného zahusťovadla s  lítnym komplexom. Bezvoskový charakter oleja na báze PAO umožňuje dobrú čerpateľnosť pri nízkych teplotách a veľmi malý počiatočný a priebežný krútiaci moment. Vysoký viskozitný index základového oleja PAO zabezpečuje vynikajúcu ochranu filmu pri vysokých teplotách. Zahusťovadlo na báze lítneho komplexu prispieva k mimoriadnej priľnavosti, štrukturálnej stabilite a odolnosti voči vode. Tieto vlastnosti sú doplnené systémom špeciálnych prísad na dosiahnutie odolnosti voči hrdzaveniu a korózii, ochrane proti vode, tepelno-oxidačnej odolnosti a na zlepšenie odolnosti voči vode. Mobilith SHC PM má konzistenčný stupeň NLGI 1,5 a základová kvapalina má viskozitu ISO VG 460.
Mazivo Mobilith SHC PM je určené na použitie v náročných aplikáciách  valivých ložísk v papierenských strojoch. Poskytuje vynikajúcu ochranu proti hrdzaveniu a kyslej korózii a je ideálne pre mokré časti papierenských strojov. Nízka prchavosť a vynikajúca oxidačná stabilita základového PAO oleja zaručuje výbornú prevádzkyschopnosť pri vysokých teplotách.
Plastické mazivo Mobilith SHC PM sa stalo vyhľadávaným produktom pre mnohých prevádzkovateľov papierní na celom svete. Jeho reputácia je odvodená od jeho výnimočnej kvality, spoľahlivosti a výkonnosti, ktorú poskytuje.

Vlastnosti a výhody
Značka olejov a mazív Mobil je uznávaná a oceňovaná na celom svete za inováciu a mimoriadnu výkonnosť. Tieto výrobky na molekulárnom syntetickom základe, predstavujú neustály záväzok využívania pokrokovej technológie s cieľom poskytovať  mimoriadne výrobky. Kľúčovú úlohu pri vývoji Mobilith SHC PM hrá úzka spolupráca s významnými výrobcami papierenských strojov za účelom zabezpečenia toho, aby naša ponuka produktov poskytovala mimoriadnu výkonnosť v tomto neustále sa rozvíjajúcom a čoraz náročnejšom odvetví.
Spolupráca s výrobcami zariadení nám pomohla potvrdiť výsledky našich vlastných laborátornych testov, ktoré preukazovali mimoriadnu výkonnosť skupiny mazív Mobilith SHC PM. Tieto výhody zahŕňajú výbornú odolnosť voči kyslej vode, zvýšenú ochranu ložísk a predĺženie ich životnosti, široký teplotný rozsah ich aplikácie a dlhšiu životnosť maziva.
Na potlačenie vysokej teploty, ktorej je vystavený olej, naši vedeckí pracovníci vybrali pre skupinu mazív Mobilith SHC PM patentované základové oleje na syntetickej báze charakterizované vynikajúcou tepelnou a oxidačnou stabilitou. Naši veci vyvinuli najmodernejšiu technológiu pre zlúčeniny lítiového zahusťovadla a použili prísady na zdokonalenie Mobilith PM za účelom splnenia potrieb moderných  papierenských strojov.

Použitie
Podmienky použitia: Skupina mazív Mobilith SHC PM je kompatibilná s väčšinou produktov na báze minerálnych olejov, avšak ich zmiešanie môže zmenšiť účinnosť syntetických zložiek. Preto sa doporučuje celkové vyčistenie systému pred prechodom na Mobilith SHC PM za účelom dosiahnutia maximálnej účinnosti.
Mobilith SHC PM sa odporúča pre náročné aplikácie valivých ložísk papierenských strojov. Medzi ne patria:
·  Ložiská v mokrých častiach papierenských strojov. 
·  Vysoko namáhané ložiská v lisovacej sekcii.
·  Ložiská plstených valcov a hladiacich stolíc prevádzkované pri vysokých teplotáchĎaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
NLGI Stupeň 1,5
Typ zpevňovadla Lithium comlex
Farba, vizuál. svetlohnedá
Viskozita základového oleja, ASTM D 445 cSt @ 40°C 460
Penetrácia, ASTM D217 worked, 60x, mm/10 305
Bod zkvapnutia, ASTM D 2265, °C (°F) 250
Odolnosť voči vode, ASTM D 1264 @ 79°C, % 10

Cena s DPH 10,31 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.