MOBIL Polyrex EM NGLI 2 0.4KG
Plastické mazivá / Minerálne plastické mazivá

Viskozita: NGLI 2 Balenie: 0.4KG | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Plastické mazivá , Minerálne plastické mazivá

Cena 7,15 € s dph
5,96 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL Polyrex EM NGLI 2

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Polyrex EM NGLI 2


Popis produktu

Popis produktu
Mobil Polyrex EM je mimoriadne kvalitné polymočovinové plastické mazivo určené špeciálne pre guličkové a valčekové ložiská v podmienkach pôsobenia vysokého strihového namáhania a vysokých teplôt. Patentovaný sytém s polymočovinovým Spevňovadlo uplatnený v Polyrex EM vykazuje vynikajúcu trvanlivosť a stabilitu pri vystavení mechanickému strihovému namáhaniu. Testy ukazujú, že táto technológia je kvalitatívne porovnateľná s vysoko kvalitnými plastickými mazivami s lítnym komplexom, ktoré sú meradlom výbornej strihovej stability. Napríklad v kužeľové penetračné skúške ASTM D 217 sa konzistencia Polyrex EM po absolvovaní 100 000 zdvihov zmení približne o jeden mazivo stupňa NLGI. Oproti tomu konkurenčné polymočovinová plastické mazivá so strihovo nestabilné spevňovacie technológií môžu za rovnakých testovaných podmienok zmäknúť o tri konzistenčnej stupňa NLGI. Patentovaná výrobná metóda zaručuje nízke hodnoty hlučnosti Mobil Polyrex EM, čo je vlastnosť, ktorej význam stále rastie. Mobil Polyrex EM obsahuje systém aditív koncipovaný špeciálne tak, aby mazivo odolávalo vymývaniu vodou, zabraňovalo koróziu kovov a aby chránilo povrchovej plochy ložísk proti opotrebeniu v medzných mazacích podmienkach. Polymočovinové plastické mazivo Mobil Polyrex EM vyrobené špeciálne pre mazanie ložísk elektromotorov zavádza v tomto type aplikácií novú výkonnostnú normu dlhej životnosti za vysokých teplôt. Vykazuje mimoriadnu životnosť mazania v ložiskách prevádzkovaných pri vysokých rýchlostiach a teplotách. Jeho dobrá mechanická strihová stabilita má význam u valčekových ložísk, kde nadmerné mäknutie maziva môže viesť k jeho unikaniu alebo vytečeniu z ložiska. Vďaka skvelej vyváženosti výkonnosti, mechanickej stability a odolnosti voči vysokým teplotám sa plastické mazivo Mobil Polyrex EM stáva voľbou mnohých užívateľov. Jeho kvalita vrátane výbornej ochrany proti hrdzaveniu, korózii, opotrebovaniu a vymývaniu vodou z neho robí vhodné mazivo pre široký okruh náročných aplikácií.

Vlastnosti a výhody
Mobil Polyrex EM predstavuje produkt, ktorý je uznávaný pre svoju vysokú kvalitu a spoľahlivosť, ako aj pre výkonnostné schopnosti. Tento výrobok je vyrobený v súlade s protokolmi najprísnejších noriem riadenia kvality a vykazuje spoľahlivé a stabilné vlastnosti. Naša spolupráca s výrobcami zariadení a zákazníkmi, prispieva k definovaniu potrieb novej technológie mazanie a zároveň slúži na potvrdenie výsledkov našich vlastných laboratórnych skúšok. Vlastnosti tohto mazivá boli dôkladne preverené v kľúčových laboratórnych testoch a pri skúšobných prevádzkach u zákazníkov.

Použitie
Polymočovinové plastické mazivo Mobil Polyrex EM zavádza novú úroveň dlhé prevádzkyschopnosti v aplikáciách prevádzkovaných za vysokých teplôt, kde sa vyžaduje dobrá mechanická stabilita a nízka odlučiteľnosť oleja. Príklady aplikácií, kde Mobil Polyrex EM vyniká, sú uvedené nižšie:
· Ložiská elektromotorov
· Ložiská rebrových ventilátorov
· Ložiská vysokoteplotných čerpadiel
· Guľkové ložiská plnená a navždy utesnená z výroby
· Guľkové alebo valčekové ložiská prevádzkovaná vo vysokých teplotách, kde je nutná nízka odlučiteľnosť oleja
· Guľkové alebo valčekové ložiská prevádzkované v prostrediach citlivých na hlučnosťŠpecifikácie

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
NLGI Stupeň 2
Typ zpevňovadla Polymočovina
Farba, vizuál. modrá
Viskozita základového oleja, ASTM D 445 cSt @ 40°C 110
Penetrácia, ASTM D217 worked, 60x, mm/10 280
Bod zkvapnutia, ASTM D 2265, °C (°F) 288
Odolnosť voči vode, ASTM D 1264 @ 79°C, % 2

Cena s DPH 7,15 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.