Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

FLASHLUBE Electronic Valve Saver Kit 1g
Prevádzkové náplne / Prísady a aditíva

Balenie: 1g | Dostupnosť: Skladom
  • FLASHLUBE Electronic Valve Saver Kit 1g 150,00 € s dph
Výrobca
FLASHLUBE
Kategórie
Prevádzkové náplne , Prísady a aditíva

Cena 150,00 € s dph
125,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie FLASHLUBE Electronic Valve Saver Kit

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede FLASHLUBE Electronic Valve Saver Kit


Popis produktu

Flashlube Valve Saver Kit je elektronická súprava pre ľahkú aplikáciu aditív Flashlube priamo do palivového systému vozidla. Elektronickú riadiacu jednotku možno prednastaviť na správny tok pro daný typ auta. Kontrolka na palubnej doske Vás včas upozorní na potrebu doplniť mazivo do zásobníku. Obsah 400 ml nádoby zaistí najlepší chod Vášho motoru na približne 4 000 prejdených kilometrov. To zaručuje nízke nároky na údržbu systému.  Elektronickú súpravu Electronic Valve Saver Kit je možné namontovať ku všetkým motorom s pohonom na benzín, LPG i CNG. Okrem áut to môžu byť ak najrôznejšie vysokozdvižné vozíky, priemyselné alebo poľnohospodárske stroje.   • Stabilná a premyslená súprava • Jednoduchá inštalácia • Súčasťou balenia je aj 500ml balenia Flashlube Valve Saver Fluid

Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 150,00 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.