Spolupráca

Dodávatelia

Nás sortiment produktov neustále rozširujeme. Podľa potrieb zákazníkov ale aj podľa nových trendov a možností. Hľadáme obchodných partnerov- dodávateľov, prostredníctvom ktorých vieme ponúknuť nové, inovatívne, prípadne alternatívne produkty.

Odberatelia

Naša spoločnosť je zameraná hlavne na veľkoobchod. Po registrácii vieme nastaviť individuálne ceny podľa potrieb a požiadavok zákazníka. Po pridelení prihlasovacieho mena a hesla vidí veľkoobchodný zákazník na stránke svoje individuálne nastavené ceny. Ak potrebujete pomôcť s výberom maziva, nájsť lacnejšiu alebo kvalitnejšiu alternatívu, prípadne zúžiť počet dodávateľov - neváhajte sa obrátiť na nás.

Predajcovia

Náš tím radi rozšírime o schopných , šikovných a profesionálnych spolupracovníkov. Pracovali ste v podobnom biznise? Máte kontakty na miesta, kde potrebujú naše produkty a služby ? Radi by ste ponúkali tieto produkty? ponúkame rôzne formy spolupráce - zamestnanec, SZČO, sprostredkovateľ.

Doprava, logistika

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby. Hľadáme logistické spoločnosti, ktoré sú flexibilné, rýchle , spoľahlivé, s individuálnym prístupom. V rámci SR, v objemoch od 1 ks/1L až po 1000L IBC balenia. V niektorých prípadoch je vyžadované povolenie ADR.


KONTAKT

BRATISLAVA:
(+421) (0) 903 582 675

SENICA:
(+421) (0) 907 142 920

O olejoch, len tak, všeobecne ...

Neustále sa stretávame s tým, že naši zákazníci v snahe vybrať ten najlepší olej do svojho štvor - prípadne dvojkolesového milačika, používajú pojmy ako syntetika, polosyntetika, pýtajú sa na porovnanie olejov podľa výrobcov, trvajú na pomaly dnešnom d...
čítať viac