Produkty HOUGHTON

HOUGHTON

Spoločnosť Houghton International Inc. Bola založená v roku 1865. Sídli vo Valley Forge, v Pensylvánii v USA. Houghton je popredný výrobca špeciálnych kovoobrábacích kvapalín a dodávateľ služieb
pre ich použitie. Veľký dôraz na vlastný výskum a vývoj je predpokladom širokej škály výrobkov najvyššej kvality. Vďaka tomu spoločnosť Houghton rozšírila svoje podnikanie na celý svet.
Dodáva viac než 20 000 zákazníkom po celom svete v mnohých priemyselných odvetviach, ako je letecký priemysel a kozmonautika, obrábanie hliníka, automobilový priemysel, banský priemysel, spracovanie ocele, povrchové spracovanie a drôtovne. V roku 2008 sa spoločnosť Houghton rozšírila o firmu D.A. STUART a v roku 2010 o globálnu divíziu kovoobrábania spoločnosti SHELL.
Spoločnosť Houghton teraz tvorí 1700 zamestnancov a trinásť výrobných závodov na piatich kontinentoch. V Európe má výrobné závody a zastúpenie vo viac ako 35 krajinách.

E OIL s.r.o. má úzku spoluprácu s oficiálnym zastúpením tejto značky pre SR a ČR. Vieme ponúknuť kompletný sortiment od tohto dodávateľa.

Oleje HOUGHTON podľa viskozity