K2 Silikon Black tmel na motory a príruby 85g
Autokozmetika / Lepidlá

Balenie: 85g | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
K2
Kategórie
Autokozmetika , Lepidlá

Cena 3,06 € s dph
2,55 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie K2 Silikon Black tmel na motory a príruby

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede K2 Silikon Black tmel na motory a príruby


Popis produktu

Popis produktu

K2 SILICON BLACK - je vysoko kvalitný silikón, bezpečný pre lambda sondy, palubné počítače, spĺňa požiadavky výrobcov automobilov (O.E.M. - Original Equipment Manufacturer). Nahrádza tradičné korkové, papierové, filcové, azbestové aj gumové tesnenie. Vďaka receptúre SENSOR SAFE nepoškodzuje sondy lambda v moderných automobiloch s elektronickým vstrekovaním paliva. Odolný voči: olejom, mazivám, chladiacim kvapalinám, atď. Použiteľný do všetkých typov a značiek automobilov na utesnenie: veka priestoru termostatu, olejových vaní, veka vodnej pumpy, koncovky spojov chladenia, a iné. Odolný voči teplotám do + 350 ° C.

Návod na použitie: Povrch musí byt suchý, očistený od prachu, nečistôt a mastnoty. Odstráňte staré, uvoľnené tesnenie. Naneste malé množstvo silikónu. Prípadný nadbytok sa dá odstrániť pomocou noža namočeného v mydlovej vode. Silikón začína schnúť po 5 minútach a po 1 hodine je odolný voči dotyku. Úplné zaschnutie nastáva po 24 hodinách. Nadbytok zaschnutého silikónu je možné odstrániť žiletkou. Po každom použití treba tubu riadne uzavrieť.Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 3,06 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.