Klüber POLYLUB GLY 801 0.4KG
Plastické mazivá

Balenie: 0.4KG | Dostupnosť: Kontaktujte nás
  • Klüber POLYLUB GLY 801 0.4KG 107,52 € s dph
Výrobca
Klüber
Kategórie
Plastické mazivá

Cena 107,52 € s dph
89,60 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie Klüber POLYLUB GLY 801

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede Klüber POLYLUB GLY 801


Popis produktu

Použitie:

Klüber Polylub GLY 801je špeciálne mazivo,ktoré sa skladá z troch mazív. Syntetického, minerálneho a špeciálneho lítneho mydla.Používa sa na zníženie opotrebovania klzných ložísk, vodítok a malých ozubených koliesok z plastového materiálu. Vhodný pre  automobilové  vodiace tyče, pohyblivé diely pre reguláciu kúrenia vetrania, tesnenie tlmičov nárazu. Prvky priečnych tiahiel riadenia, mechanika sedadiel, vedenie posuvných striech, skupiny pedálov. Dobrá prilnavosť.

Mazanie plastov je špeciálne mnohými spôsobmi. Keďže správanie kovov a plastov sa v mnohých aspektoch líši, vlastnosti lubrikantov sa musia prispôsobiť plastom. 

V porovnaní s mnohými kovmi sú plasty relatívne mäkké. Tuhé mazivá, ktoré môžu dosiahnuť pozitívny účinok na mnoho kovových trecích bodov, môžu mať na plastických mazacích miestach negatívny alebo žiadny účinok.Ďaľšie technické parametre


Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 107,52 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.