Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

MOBIL 1 RACING 2T 1L
Motorové oleje / Motocykle 2T

Balenie: 1L | Dostupnosť: Skladom
  • MOBIL 1 RACING 2T 1L 13,20 € s dph
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Motorové oleje , Motocykle 2T

Cena 13,20 € s dph
11,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL 1 RACING 2T

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL 1 RACING 2T


Popis produktu

Popis produktu
Mobil 1 Racing 2T je plne syntetický motorový olej najvyššej kvality pre dvojtaktné motory, ktorý prekračuje najprísnejšie požiadavky na kvalitu mazania tých najvýkonnejších moderných motocyklov, snežných skútrov a motorových píl. Je vhodný aj na použitie vo všetkých ostatných dvojtaktných motoroch s nízkym pomerom oleja v palive, vrátane systémov s oddeleným mazaním. Olej Mobil 1 Racing 2T sa s palivom ľahko a rýchlo mieša.
Vlastnosti a výhody
Olej Mobil 1 Racing 2T je formulovaný z vysoko kvalitných, syntetických základových olejov a progresívne kombinácia aditív, ktorá poskytuje motoru mimoriadne čistiace schopnosti hlavne v oblasti valcov a výfukových kanálov, a výnimočnú ochranu proti opotrebeniu pri vysokých teplotách. aditíva prakticky eliminujú tvorbu dymu. Tento olej pracuje aj v najnáročnejších prevádzkových podmienkach.
Použitie
Olej Mobil 1 Racing 2T je doporučovaný na mazanie dvojtaktných motorov najvýkonnejších motocyklov, snežných skútrov a motorových píl s nízkym pomerom oleja a paliva. Je ideálny pre aplikácie, ktoré vyžadujú oleje tried API TC alebo JASO FC. Výrobok podáva mimoriadny výkon aj v najnáročnejších prevádzkových podmienkach.

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 90
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 13,8
Viskozitný Index 154
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 110
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -42
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,884

Cena s DPH 13,20 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.