MOBIL Almo 529 ISO VG 150 208L
Kompresorové oleje / Pneumatické oleje

Viskozita: ISO VG 150 Balenie: 208L | Dostupnosť: Skladom
  • MOBIL Almo 529 ISO VG 150 208L 1 055,81 € s dph
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Kompresorové oleje , Pneumatické oleje

Cena 1 055,81 € s dph
879,84 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL Almo 529 ISO VG 150

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Almo 529 ISO VG 150


Popis produktu

Rad Mobil Almo 500 Oleje do pneumatických kladív a nástrojov 
Popis produktu
Mazivá radu Mobil Almo 500 sú vysokokvalitné výkonné oleje určené na mazanie pneumatických kladív v podzemných a povrchových banských prevádzkach. Oleje radu Mobil Almo obsahujú vysoko kvalitné základové zložky a aditíva, ktoré im zabezpečujú vynikajúcu chemickú stabilitu a dobrú ochranu proti opotrebeniu a korózii. Ponúkajú optimálne vyváženú priľnavosť, pričom majú dostatočnú schopnosť emulgácie na to, aby zachytili vlhkosť prenášanú prúdom vzduchu, čím znižujú negatívne účinky vody na opotrebenie a koróziu. Nevytvárajú živicové usadeniny, ktoré by mohli spôsobiť pomalú činnosť ventilu. Oleje radu Mobil Almo 500 majú dokonca aj v prítomnosti vody dobrú zmáčavosť s kovmi a sú schopné vytvoriť súvislý film. Tieto vlastnosti v kombinácii s vysokotlakými pomáhajú predĺžiť životnosť zariadenia.
Oleje radu Mobil Almo 500 majú vysoký viskozitný index a nízky bod tuhnutia, čím sa zaisťuje dobré mazanie pri nízkych teplotách, a znižujú prestoje banských prác následkom pôsobenia mrazu. Zároveň však tieto oleje dokážu vytvoriť dostatočnú ochrannú vrstvu na vrtákoch, ktoré pracujú pri vysokých teplotách. Oleje vytvárajú iba nepatrné množstvo olejovej hmly.
Vlastnosti a výhody 
Oleje radu Mobil Almo 500 poskytujú optimálne vyrovnaný výkon, čo zabezpečuje dlhú životnosť zariadenia a minimálne náklady na údržbu. Ich vynikajúce charakteristiky ochrany proti opotrebeniu a schopnosť poskytovať primerané mazanie v prítomnosti vody neznižujú len opotrebenie, ale chránia aj proti hrdzi a korózii. Ich dobrá chemická stabilita bráni tvorbe kalov a nánosov, čo znižuje potrebu častej údržby.

Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 1 055,81 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.