MOBIL BEACON 325 NLGI 2 16KG
Plastické mazivá / Syntetické plastické mazivá

Viskozita: NLGI 2 Balenie: 16KG | Dostupnosť: Skladom
  • MOBIL BEACON 325 NLGI 2 16KG 398,40 € s dph
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Plastické mazivá , Syntetické plastické mazivá

Cena 398,40 € s dph
332,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL BEACON 325 NLGI 2

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL BEACON 325 NLGI 2


Popis produktu

Popis produktu
Mobil BEACON 325 je vysokovýkonné mazivo určené na mazanie presných zariadení pracujúcich pri stredných a nízkych teplotách. Je vyrobené zo syntetického základového oleja extrémne nízkej viskozity s veľmi nízkou prchavosťou a lítneho zahusťovadla. Mazivo BEACON 325 je charakterizované dobrou mechanickou stabilitou, vysokým stupňom odolnosti voči vode a extrémne vysokou oxidačnou stabilitou. Vzhľadom k nízkej viskozite základového oleja a vysokému viskozitnému indexu má plastické mazivo vynikajúce vlastnosti pri nízkych teplotách vrátane dobrej čerpateľnosti pri štartovaní a prevádzke. Výborne znižuje pasívne odpory.
BEACON 325 poskytuje výbornú službu pri mazaní rôznych malých ložísk a malých, ľahko zaťažených prevodov, ktoré pracujú v širokom tepelnom rozsahu. Jeho dlhodobá mazacia schopnosť a vynikajúca oxidačná stabilita ho robia vhodným na použitie v uzavretých zariadeniach automobilových, leteckých a priemyselných aplikácií. Doporučený aplikačný tepelný rozsah pre nepretržitú prevádzku maziva BEACON 325 je od -500C do120ºC.
Vlastnosti a výhody
Mazivo BEACON 325 je členom skupiny produktov Esso, ktoré si získali uznanie vďaka svojej vysokej kvalite a spoľahlivosti ako aj výkonnostným charakteristikám. Tak ako aj iné značkové mazivá Esso, je aj tento produkt vyrobený podľa najprísnejších kvalitatívnych štandardov. Kľúčovou vlastnosťou plastického maziva BEACON 325 je využitie syntetickej kvapaliny v jeho zložení na dosiahnutie optimálnej výkonnosti pri nízkoteplotných a presných aplikáciách. BEACON 325 poskytuje nasledujúce kvalitatívne vlastnosti:
·  Špeciálne syntetické základové oleje poskytujú vynikajúce vlastnosti pre malý krútiaci moment a pre nízke teploty
·  Vynikajúca oxidačná stabilita predlžuje životnosť plastického maziva, ktorá je pre jednorázovo plnené aplikácie nevyhnutná
·  Veľmi dobrá odolnosť voči vode zaisťuje správne premazanie aj v prípade náhodného znečistenia vodou
·  Nízka prchavosť základového oleja umožňuje prevádzku od miernych až po vysoké teploty bez odparovania tekutiny
Použitie
Poznámky k použitiu: BEACON 325 je vyrobený z organického syntetického esterového oleja. Tento syntetický olej môže vyvolávať zmäkčenie alebo vydutie niektorých plastov, elastomérov, náterov alebo lakov. Veľkosť zmäkčenia alebo vydutia môže takisto závisieť od teploty a dĺžky pôsobenia. Bližšie informácie o materiálovej kompatibilite sa môžete dozvedieť u vášho miestneho obchodného zástupcu Esso.
BEACON 325 poskytuje vynikajúce služby pri mazaní širokého spektra malých ložísk a ľahko zamáhaných prevodov, ktoré pracujú v širokom tepelnom rozsahu, napríklad:
·  Námorné, lodné a letecké prístroje a riadiace mechanizmy
·  Koncové spínače s ozubeným prevodom v servopohonoch ventilov s medzným točivým momentom
·  Komerčné a vojenské elektronické zariadenia
·  Uzavreté motory, generátory a podobné zariadenia v automobilových, leteckých a priemyselných aplikáciáchĎaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
NLGI Stupeň 2
Typ zpevňovadla Litium
Farba, vizuál. Opál
Viskozita základového oleja, ASTM D 445 cSt @ 40°C 12
Penetrácia, ASTM D217 worked, 60x, mm/10 285
Bod zkvapnutia, ASTM D 2265, °C (°F) 180

Cena s DPH 398,40 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.