Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

MOBIL DELVAC XHP ESP M 10W-40 (DELVAC XHP LE) 1000L
Motorové oleje / Nakladne automobily

Viskozita: SAE 10W-40 Balenie: 1000L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Motorové oleje , Nakladne automobily

Cena 4 032,00 € s dph
3 360,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL DELVAC XHP ESP M 10W-40 (DELVAC XHP LE)

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL DELVAC XHP ESP M 10W-40 (DELVAC XHP LE)


Popis produktu

Mobil Delvac XHP LE SAE 10W-40 je vysoce výkonný olej určený pro mazání moderních nízkoemisních vznětových motorů, používaných u vozidel pro náročný silniční provoz. Tento motorový olej je vyroben ze základových olejů s nejvyšší výkonností, které zaručují vynikající tekutost za nízkých teplot a viskozitní stabilitu při vysokých teplotách, mají omezenou odparnost a poskytují větší úspory paliv. Nový vyspělý systém aditiv tohoto oleje byl speciálně vyvinut tak, aby napomáhal prodloužit životnost a udržovat účinnost systémů omezujících emise u automobilů poháněných vznětovými motory, jako jsou částicové filtry DPF (Diesel Particulate Filter). Tento systém (DPF) je používán některými výrobci nákladních automobilů pro dodržení požadavků na omezení emisí podle současné normy Euro IV a budoucí normy Euro V.

Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 4 032,00 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.