MOBIL LONG LIFE MACHINE COOLANT 20L
Prevádzkové náplne

Balenie: 20L | Dostupnosť: Skladom
  • MOBIL LONG LIFE MACHINE COOLANT 20L 146,88 € s dph
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Prevádzkové náplne

Cena 146,88 € s dph
122,40 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL LONG LIFE MACHINE COOLANT

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL LONG LIFE MACHINE COOLANT


Popis produktu

Popis:
Trvanlivé chladivo Mobil pre obrábacie stroje je predom určená zmes protikoróznej kvapaliny a deionizovanej vody, ktorá bola vytvorená tak, aby zaisťovala vysokú odolnosť proti korózii spoločne s presným riadením sily. Táto kombinácia vlastností zaisťuje u vretenových chladiacich systémoch obrábacích strojov vysokú úroveň ochrany.
Výhody:
Trvanlivé chladivo Mobil pre obrábacie stroje vhodné pre použitie u liatinových a hliníkových strojov. Kompatibilný so všetkými tesneniami a hadicami, ktoré s vretenovými chladiacimi systémami súvisia. Neobsahuje bór a kremičitany. Vysoká tepelná prijímavosť a schopnosť prenosu tepla zaisťujú prevádzku strojov v rozsahu prípustných teplotných limitov, čím zabezpečujú rozmerovú stabilitu a minimalizujú opotrebovanie strojov. Trvanlivé chladivo Mobil pre obrábacie stroje je koncipované tak, aby ho bolo možné používať priamo v dodanom stave, čím sa uľahčuje plnenie systému a znižuje riziko ľudskej chyby a súčasne sú tým zaistené požadované funkčné vlastnosti. Špeciálne inhibítory zaisťujú maximálne komplexnú ochranu proti hrdzaveniu a korózii dokonca aj u citlivých systémov. Zabraňujú aj tvorbe usadenín pri nepretržitom používaní (až do maximálneho intervalu výmeny odporúčaného konštruktérom zariadenia), a tak pomáhajú predchádzať upchatiu filtrov.
Aplikácia:
Trvanlivé chladivo Mobil pre obrábacie stroje je vopred namiešaný produkt pripravený na použitie, ktorý umožňuje ochranu pri nízkych teplotách až do -16 ° C, pričom zabezpečuje voľný obeh chladiaceho systému v prípade, že zariadenie je vystavené extrémnym teplotám. Trvanlivé chladivo Mobil pre obrábacie stroje je kombináciou starostlivo vyvážených antikoróznych inhibítorov. Kombinovanie s inými produktmi môže viesť k strate ochranných vlastností a preto sa neodporúča.
Vlastnosti
Trvanlivé chladivo Mobil pre obrábacie stroje je koncipované tak, aby zaistilo ochranu strojov s liatinovou alebo hliníkovou konštrukciou. Obsahuje rezervu bázického potenciálu, ktorá zaručuje dlhodobú ochranu proti korózii aj v prípadoch, keď počas prevádzky dochádza ku kontaminácii kyslými zlúčeninami. Britská norma BS 5117: 1985 popisuje metódy testovania účinnosti inhibície korózie trvanlivým chladivom Mobil pre obrábacie stroje.Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Farba, vizuál. Modrá
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 1,035

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 146,88 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.