MOBIL MOBIL JET 254 1L
Letectvo - Aviatika

Balenie: 1L | Dostupnosť: Kontaktujte nás
  • MOBIL MOBIL JET 254 1L 28,36 € s dph
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Letectvo - Aviatika

Cena 28,36 € s dph
23,63 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL MOBIL JET 254

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL MOBIL JET 254


Popis produktu

Popis produktu

Mobil Jet Oil 254 je tretia generácia mimoriadne výkonného syntetického maziva, extra vysoký výkon,pre plynové turbíny lietadla, navrhnutý tak, aby spĺňali požiadavky na výkonnosť motorov plynových turbín používaných v komerčných a vojenských lietadiel. Tento produkt je vyrobený zo špeciálne pripravené, bráni-esteru skladom a obohatený jedinečným balíčkom chemických aditív. Výsledkom je výrobok s vynikajúcou tepelnou a oxidačnú stabilitu, ktorá odoláva poškodeniu a usadenín pri zachovaní fyzickej vlastnosti požadované výrobcom a vojenské špecifikácie. Fyzikálne vlastnosti oleja Mobil Jet 254 ar podobné tým v súčasnej dobe k dispozícii, staršia generácia mazív plynových turbín. Efektívny pracovný rozsah maziva je medzi -40 ° C (-40 ° F) a 232 ° C (450 ° F).

Vlastnosti a výhody

Mobil Jet Oil 254 je zostavená tak, aby spĺňal náročné požiadavky moderných technológií typ lietadla, plynových turbín pôsobí v širokom rozsahu v náročných prevádzkových podmienkach. V porovnaní s typickým typu maziva II, Mobil Jet Oil 254 znižuje olejovej náplne oxidáciu až o 50 percent, a ukazuje usadenín schopnosť 50 F vyššia. Tieto vlastnosti boli potvrdené v rôznych laboratórnych testov, vrátane, korózii Oxidačné stabilita Test, Alcor Depozície test Vapor Phase Coker, Erdco Vysokoteplotné ložiská Test Ryder zariadení a Mobil Thin Film Oxidácia Test.The prísne kontrolovaná nízkoteplotné viskozity na Mobil Jet Oil 254, spolu s jeho nízky bod tuhnutia (pod -54 ° C), zaistenie dobrej nízkoteplotné tekutosť povoliť spustenie a mazanie pri teplotách až -40 ° C. V rozsiahlej laboratórne skúšky a letu skúsenosti, Mobil Jet Oil 254 tiež vykazuje vynikajúcu objemovú stabilitu oleja pri teplotách do 232 ° C (450 ° F) po dlhú dobu. Odparovanie pri týchto teplotách je dostatočne nízka, aby sa zabránilo nadmernej strate objemu. Nosná schopnosť Mobil Jet Oil 254 vychádza z jeho syntetickej viskozitou základného skladom, a preto nie je predmetom straty z aditívneho viskozitný index šmyku.

Aplikácie

Mobil Jet Oil 254 sa odporúča pre letecké motory s plynovou turbínou na turbo-jet, turbo-ventilátor, turbovrtuľových a Turbohriadeľové (vrtuľník), typy používané v komerčnej a vojenskej služby. Je vhodný aj pre lietadlá typu motorov plynových turbín používaných v priemysle alebo morského applications.Mobil Jet Oil 254 je schválený proti vysokej tepelnej stability (HTS) klasifikácia US Military Specification MIL-PRF-23699. Je tiež kompatibilný s inými syntetickými mazivami s plynovou turbínou, ktoré spĺňajú MIL-PRF-23699. Avšak, miešanie s inými výrobkami sa neodporúča, pretože zmes by malo za následok stratu jeho vynikajúce funkčné vlastnosti Mobil Jet Oil 254.Mobil Prúd oleja 254 je plne kompatibilný so všetkými kovmi používaných v stavebníctve, plynové turbíny, rovnako ako s gumovými F (Viton), H Rubber (Buna N), a ďalšie bežne používané materiály tesnenia.


Mobil Jet Oil 254 má nasledujúce schválenia - motory:- Honeywell/Lycoming-Turbines 
- Rolls-Royce/Allison Motor Company 
- CFM International 
- General Electric Company-
- International Aero Engines X
- Pratt and Whitney Skupina X
- Pratt & Whitney, Kanada X
- Rolls-Royce Limited X
- SNECMA-X
- Honeywell/Garrett Turbínového motora Spoločnosť 

Príslušenstvo
- Honeywell Pomocné agregáty a vzduchové cyklus stroja 
- Hamilton-Standard-Predjedlá 
- Hamilton Sundstrand Corp-APU, konštantný rýchlostný pohony a integrovaný pohon generátorov 

Mobil Jet Oil 254
Schválené proti US Military Specification MIL-PRF-23699F vysokou tepelnou stabilitou (HTS) 
PRI-QPL-AS5780/HPC


PRELOZENE PROSTREDNICTVOM GOOGLE TRANSLATORĎaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 26,4
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 5,3
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -62
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 254

Cena s DPH 28,36 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.