MOBIL MORNOP 80 208L
Obrábacie oleje / Oleje pre tvárnenie kovov

Balenie: 208L | Dostupnosť: Skladom
  • MOBIL MORNOP 80 208L 1 327,87 € s dph
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Obrábacie oleje , Oleje pre tvárnenie kovov

Cena 1 327,87 € s dph
1 106,56 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL MORNOP 80

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL MORNOP 80


Popis produktu

Popis produktu
Mobil MORNOP 80 je vysoko výkonná, vodou nemiešateľná chladiaca kvapalina na báze špeciálne rafinovaného ropného základového oleja. Je určená predovšetkým na strihanie (razenie), ťahanie, vysekávanie a beztřískovému tvárnenie dielov z konštrukčných, legovaných aj vysoko legovaných ocelí. Mobil MORNOP 80 je vhodný aj ako prísada pre bežne používané oleja, ak je potreba zvýšiť ich výkon alebo doplniť aditíva stratená v priebehu použitia napr výnosom na spracovávaných dieloch. Vysoká výkonnosť produktu je založená na vysokej koncentrácii účinných aditív obsiahnutých v ropnom rafinátu. Použitá aditivácia zaisťuje spoľahlivú ochranu nástrojov i obrobkov. Aktívne zlúčeniny síry a fosforu obsiahnuté v produkte majú síce sklon k zafarbovanie častí strojov a obrobkov z medi a jej zliatin, ale naopak oceľové súčiastky sú dočasne chránené proti korózii. Špeciálne prísady znižujú tvorbu hmly na pracovisku pri použití týchto produktov na minimum. Mobil MORNOP 80 neobsahuje zlúčeniny chlóru.

Použitie
Mobil MORNOP 80 je určený pre:
· Výrobky z oceľového plechu USt 14 do hrúbky plechu 3 mm, ktoré sú produkované ťahaním až v 10 stupňoch, konečných rozmerov cca: priemer 70 mm, dĺžka 100 až 150 mm.
· K vysekávanie polotovarov z legovaných a nelegovaných oceľových plechov s hrúbkou menšou ako 3 mm.
· K vysekávanie a hlbokému ťahaniu polotovarov pre výrobu reťazí z plechov hrúbky až 7 mm z ocelí cementačných a zušľachtenie C 10 až C 45Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 80
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 148
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -22
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,945

Cena s DPH 1 327,87 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.