MOBIL UNIREX S 2 NGLI 2 (ESSO UNIREX S 2) 16KG
Plastické mazivá / Syntetické plastické mazivá

Viskozita: NGLI 2 Balenie: 16KG | Dostupnosť: Kontaktujte nás
  • MOBIL UNIREX S 2 NGLI 2 16KG 972,10 € s dph
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Plastické mazivá , Syntetické plastické mazivá

Cena 972,10 € s dph
810,08 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL UNIREX S 2 NGLI 2 (ESSO UNIREX S 2)

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL UNIREX S 2 NGLI 2 (ESSO UNIREX S 2)


Popis produktu

Popis produktu:
Mobil UNIREX S 2 je vysoko kvalitné plastické mazivo pre vysoké teploty vyrobené na báze syntetického kvapalného polyolesteru s nízkou prchavosťou, spevnené lítnym komplexným mydlom a obsahujúce aditíva zvyšujúce výkonnosť. Plastické mazivo UNIREX S 2 dosahuje skvelé výsledky pri použitie vo vysokoteplotných aplikáciách, a má v týchto podmienkach dlhú životnosť. UNIREX S 2 znesie porovnanie s nákladnými vysokoteplotnými silikónovými plastickými mazivami. U vysoko namáhaných ložísk sa však vyznačuje lepšou mazacie schopností. Má dobrú oxidačnú stabilitu a chráni pred koróziou a koróziou kovov. Horná hranica prevádzkovej teploty tohto plastického maziva presahuje 200 ° C. Plastické mazivo UNIREX S 2 je špeciálne vyvinuté pre vysokoteplotné aplikácie, v ktorých mazivá na báze ropných olejov neposkytujú primeranú ochranu. Kvapalina na esterovej báze má pri prevádzkových teplotách nízku prchavosť, čo v porovnaní s klasickými výrobkami na báze ropných olejov predlžuje životnosti maziva.
Vlastnosti a výhody: Plastické mazivo UNIREX S 2 si vďaka svojej spoľahlivosti v náročných prevádzkových podmienkach získalo dobré meno po celom svete. Je vyrobené z vysoko kvalitného zahusťovadlá s lítnym komplexným mydlom az kvapaliny na polyolesterové báze s nízkou prchavosťou. Aby sa zvýšila výkonnosť výrobku, obsahuje UNIREX S 2 tiež vyváženú kombináciu vybraných funkčných aditív. Podobne ako iná značkové mazivá Mobil , je aj UNIREX S 2 vyrábaný v najvyššom stupni kvality. špeciálne zloženie tohto výrobku ponúka výnimočné výkonnostné vlastnosti vrátane:
· Mimoriadna výkonnosť za vysokých teplôt majúce ešte lepšie mazacie vlastnosti a ochranu proti opotrebeniu aj v porovnaní s nákladnými plastickými silikónovými mazivami
· Nízka prchavosť základových olejov prispieva k výnimočne dlhej životnosti mazanie a predlžuje intervaly mazania
· Najvyššia prevádzková teplota presahuje 200 ° C
· Výroba prebieha pri dodržaní prísnych noriem kontroly systému riadenia kvality výroby P QM ™ ExxonMobil
Použitie:
Poznámky k aplikácii : Plastické mazivo na esterovej báze UNIREX S 2 nie je kompatibilný s väčšinou bežných elastomerových tesniacich materiálov . Môže napríklad spôsobiť mäknutie alebo napučaní tesnenie BUNA N. Ohľadne kompatibility pre konkrétnu aplikáciu sa odporúča kontaktovať výrobcu zariadenie alebo vášho distribútora . Plastické mazivo UNIREX S 2 je určené pre špeciálne účely a malo by byť používané v prípadoch , ktoré nemožno riešiť použitím klasických mazív . K overeným aplikáciám plastického maziva UNIREX S 2 patrí :
· Klzná aj valivé dopravníková ložiská a pomalobežné prevody v peciach a sušiacich peciach
· Ložiská odlievacích paniev v oceliarňach
· Štartovací spojky spúšťačov v prúdových lietadlách
· Kritická ložiská sušiacich pecí vo výrobe sklolaminátuĎaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
NLGI Stupeň 2
Typ zpevňovadla Lithium komplex
Farba, vizuál. Oranžovo hnedá
Viskozita základového oleja, ASTM D 445 cSt @ 40°C 150
Penetrácia, ASTM D217 worked, 60x, mm/10 280
Bod zkvapnutia, ASTM D 2265, °C (°F) 280

Cena s DPH 972,10 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.