Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

MOGUL Vazelina ŽLTÁ 8KG
Ostatné / Konzervačná vazelina

Balenie: 8KG | Dostupnosť: Kontaktujte nás
Výrobca
MOGUL
Kategórie
Ostatné , Konzervačná vazelina

Cena 289,54 € s dph
241,28 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOGUL Vazelina ŽLTÁ

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOGUL Vazelina ŽLTÁ


Popis produktu

Popis:

Je to vazká homogenní masťovitá hmota, žluté až slabě žlutohnědé barvy, ve slabších vrstvách průsvitná, téměř bez zápachu a chuti. Je prakticky nerozpustná ve vodě a v 95% lihu, snadno se rozpouští v chloroformu. Je mísitelná s většinou silic, olejů a tuků. Je určena především pro technické a technologické účely při výrobě masťovitých základů, modelovacích hmot atd. Zcela výjimečně se používá i pro mazací účely, zejména v těch případech, kdy se požaduje mazivo fyziologicky nezávadné.
je měkké konzistence (za normální teploty) Přibližná náhrada za Mogul Vazelínu na kontakty. Při přechodu na tento produkt doporučujeme, aby si odběratel vazelínu žlutou nejdříve odzkoušel . Zatím s tím nebyly problémy.


Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 289,54 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.