PRO TEC DPF/Catalyst Cleaner (P2985) 0.38L
Autokozmetika

Balenie: 0.38L | Dostupnosť: Kontaktujte nás
  • PRO TEC DPF/Catalyst Cleaner 0.38L 22,21 € s dph
Výrobca
PRO TEC
Kategórie
Autokozmetika

Cena 22,21 € s dph
18,51 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie PRO TEC DPF/Catalyst Cleaner (P2985)

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede PRO TEC DPF/Catalyst Cleaner (P2985)


Popis produktu

Vlastnosti:

DPF Catalyst Cleaner rozpúšťa a odstraňuje znečistenie a pozostatky sadzí z filtra pevných častíc a katalyzátora bez nutnosti ich demontáže a obnovuje ich funkčnosť. Produkt je taktiež vhodný aj na čistenie EGR ventilu. 

Oblasť použitia:

Pre autá s filtrom pevných častíc, alebo s katalyzátorom. 

Aplikácia:

Pred použitím pretrepte (cca 1 min). Pred čistením skontrolujte hladinu oleja, tá nesmie byť pod minimom. Demontujte teplotný alebo tlakový senzor a vsuňte hadičku do otvoru. Produkt striekajte v 5 sekundových intervaloch až pokiaľ nie je filter alebo katalyzátor naplnený penou. Po aplikácii namontujte senzor naspäť a vykonajte skúšobnú jazdu v rozsahu 20-30 km. Ak elektronika motora automaticky nespustí regeneračný proces, spustite ho manuálne pomocou diagnostického zariadenia. Pri veľkom znečistení postup opakujte. Produkt je vhodný pre všetky uzavreté systémy filtrácie pevných častíc. Po čistení doporučujeme vykonať výmenu oleja. Pre ešte lepší výsledok doporučujeme pridať produkt DPF Super Clean (P6171) do palivovej nádrže. Pri čistení katalyzátora na benzínových motoroch doporučujeme pridať produkt Oxicat (P1180)Opakovací cyklus:

Pri znečistení DPF filtra alebo katalyzátora.

Obsah:

400 ml 

Postačuje na:

400 ml produkt postačuje na jeden čistiaci proces. 


Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 22,21 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.