Produkty RAVENOL

RAVENOL

Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH vyvíja, vyrába a predáva vysoko kvalitné mazivá, ktoré majú závideniahodnú reputáciu ako v tejto krajine tak aj na medzinárodných trhoch.
Výrobky sú starostlivo vyvinuté vo vyspelých laboratóriach, tak  aby vyhovovali a prekračovali požiadavky od hlavných výrobcov automobilov a v súlade s budúcimi predpismi.
Systém manažérstva kvality zaručuje vysoký štandard produktov. Zákazníkom ponúkajú širokú škálu mazív a čistiacich prostriedkov, oleje pre osobné a nákladné automobily, závodné oleje, prevodové oleje pre automatické a manuálne prevodovky a hnacie nápravy, ako aj výrobky pre poľnohospodárske stroje, hydraulické oleje, priemyselné oleje, špeciálne mazivá, vysoko výkonné mazívá, autokozmetika, čističe, zimné chemikálie a chladiace kvapaliny (anti-freeze).
Oleje sú  vyrábané v Nemecku od roku 1946 so zameraním na automobilový segment a na schválenia OEM(original Equipment manufaktory) . Najzaujímavejšie sú produkty ATF pre manuálne aj automatické prevodovky, kde je ľahko identifikovateľné schválenie konkrétneho výrobcu prevodovky.

E Oil, s.r.o. bol jedným z prvých predajcov tejto zn. na Slovensku a patrí medzi najväčších odberatelov a predajcov.