Hodnotenie LUKOIL SIGNUM EPX 2 (OMV SIGNUM EPX 2)

Viskozita: NLGI 2

POPIS PRODUKTU

LUKOIL SIGNUM EPX2 je viacúčelové EP plastické mazivo na báze lítiového komplexného mydla a minerálneho oleja obsahujúceho oxidačné a korozívne inhibítory, rovnako ako vysokotlakové aditíva pre zníženie opotrebenia.
POUŽITIE

LUKOIL SIGNUM EPX2 je viacúčelové plastické mazivo pre klzné a valivé ložiská, ktoré sú vystavené pôsobeniu vysokých tlakov pri vysokých teplotách v priemyselných strojoch ako elektrických motoroch, obrábacích strojoch, papierenských strojoch, vetrákoch, čerpadlách, oceliarňach, ďalej na mazanie ložísk kolies motorových vozidiel, úžitkových vozidiel a stavebných strojov. Taktiež veľmi vhodné pre centrálne mazacie systémy. Prevádzková teplota sa pohybuje v rozmedzí od –30 °C do +160 °C, krátkodobo až +200°C.Uživateľské recenzie LUKOIL SIGNUM EPX 2 NLGI 2 (OMV SIGNUM EPX 2)

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


KONTAKT

BRATISLAVA:
(+421) (0) 903 582 675

SENICA:
(+421) (0) 907 142 920

Ochrana auta proti korózii

Hrdza dokáže na automobiloch napáchať veľké škody a ich majiteľom narobiť množstvo vrások na čele. Aby ste nepatrili medzi nich, mali by ste sa pred nadchádzajúcou zimnou sezónou dostatočne pripraviť. Koróziou nazývame chemické zmeny, ktorými sa mení pov...
čítať viac