TIGROL GREASE EP 2 NLGI 2 5KG
Plastické mazivá / Mazacie tuky

Viskozita: NLGI 2 Balenie: 5KG | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Plastické mazivá , Mazacie tuky

Cena 28,62 € s dph
23,85 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL GREASE EP 2 NLGI 2

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL GREASE EP 2 NLGI 2


Popis produktu

Veľmi kvalitné viacúčelové plastické mazivo odolné proti opotrebeniu a vysokým tlakom. Je vyrobené z parafinických ropných olejov spevnených lítnym mydlom. Obsahuje vysokotlaké (EP) prísady pre zvýšenie odolnosti pri extrémnych tlakoch a obsiahnuté aditíva chránia proti korózii, oxidácii a opotrebeniu pri vysokých zaťaženiach v automobilových a priemyselných aplikáciách. 

TIGROL GREASE EP 2 má dobrú mechanickú stabilitu a jeho konzistencia zostáva nezmenená po dlhú dobu pôsobenia strihového namáhania. Ponúka dobrú odolnosť voči vode a vynikajúcu antikoróznu ochranu aj v náročných podmienkach. Toto plastické mazivo je možné používať v celom rade priemyselných a automobilových aplikácií pri teplotách od -35 o C do +130 o C. 

TIGROL GREASE EP 2 je určený pre najrôznejšie aplikácie, predovšetkým pre klzné a vysoko zaťažené valčekové, kuželkové a guličkové ložiská, klzné ložiská mazané tlakovými mazničkami a ďalšie mazané miesta s extrémne vysokým plošným tlakom. Dá sa s výhodou používať v zariadeniach kde je nutná odolnosť proti vlhkosti a vode a vyžadovaná spoľahlivá ochrana proti opotrebeniu, ako sú napríklad ložiská čerpadiel a vodných púmp. Vhodný je tiež pre mazanie niektorých klzných dráh a pojazdov. 

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita základového oleja, ASTM D 445 cSt @ 40°C 100
Vzhľad vizuálne svetlo hnedá

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 28,62 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.