TIGROL GREASE LBZ NLGI 00/000 5KG
Plastické mazivá

Viskozita: NLGI 00/000 Balenie: 5KG | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Plastické mazivá

Cena 34,08 € s dph
28,40 € bez dph

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL GREASE LBZ NLGI 00/000

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL GREASE LBZ NLGI 00/000


Popis produktu


Vysoko kvalitné polotekuté plastické mazivo proti opotrebeniu a vysokým tlakom. Je vyrobené z parafinických ropných olejov spevnených lítnym mydlom. Obsahuje prísady pre zvýšenie odolnosti pre extrémnych tlakoch, chráni proti korózii, oxidácii a opotrebeniu pri vysokých zaťaženiach a je odolné voči vode a vymytiu vodou v automobilových a priemyselných aplikáciách. 

TIGROL GREASE LBZ 00 má výbornú tekutosť v dlhých potrubiach vďaka špeciálnej formulácii maziva a nízkemu stupňu konzistencie. V závislosti na aplikácii mazivo bez problémov tečie ešte pri -30o C. Stabilita v studenej vode a teplej vode umožňuje použitie aj vo vlhkých podmienkach alebo v miestach do ktorých vniká teplá voda. Inhibítory korózie chránia namazané miesta podvozku proti pôsobeniu posypových solí v zime. 

TIGROL GREASE LBZ 00 je určený pre automobilové a priemyselné aplikácie, predovšetkým však pre systémy centrálneho mazania v nákladných vozidlách. Olejový film je dobre priľnavý a z namazaného miesta nevyteká ani pri zastavení. Mazivo je vďaka svojej vynikajúcej tekutosti rýchlo dopravené na miesto aj pri veľmi nízkych teplotách. V priemysle sa používa v centrálnych mazacích systémoch mnohých obrábacích, ale aj tlačiarenských, baliacich a iných strojov a liniek pre teploty -40 až 120o C. 

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 70
Vzhľad vizuálne zelenomodrá

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 34,08 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.