Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

TOTAL FLUIDE AT 42 1L
Prevodové oleje / Automatické prevodovky

Balenie: 1L | Dostupnosť: Skladom
  • TOTAL FLUIDE AT 42 1L 5,57 € s dph
Výrobca
TOTAL
Kategórie
Prevodové oleje , Automatické prevodovky
EAN
3425901004129

Cena 5,57 € s dph
4,64 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TOTAL FLUIDE AT 42

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TOTAL FLUIDE AT 42


Popis produktu

Total Fluide AT42 je výkonná kvapalina pre komerčné automatické prevodovky, prevyšujúca špecifikáciu GM Dexron III. Je tiež určená pre posilňovače riadenia, hydraulické aplikácie a tiež niektoré manuálne prevodovky,prevodovky Powershift a kde je výrobcom predpísaná kvapalina pre automatické prevodovky.Vhodný pre prevodovky značiek : RENAULT, PEUGEOT, CITROEN, VW,AUDI, BMW, PORSCHE,MERCEDES BENZ.

Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 5,57 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.