Produkty VALVOLINE

VALVOLINE

Valvoline má svoje hlavné sídlo v meste Lexington v štáte Kentucky a je súčasťou koncernu Ashland s ročným obratom počítaným v desiatkach miliárd amerických dolárov. Ashland patrí medzi 50 najväčších spoločností v USA. Oblasti pôsobenia firiem patriacich do koncernu Ashland sú veľmi široké. Od ťažby a spracovania uhlia, cez výrobu plastov rozmanitých účelov použitia, spracovanie ropy, diaľničné konštrukcie až k oblasti likvidácie odpadov a tvorbe zdravého životného prostredia. Dnes má spoločnosť zastúpenie vo viac ako 140 krajinách po celom svete. Aj európsky zákazník má šancu vyskúšať širokú škálu produktov, ktoré Valvoline ponúka. V sortimente značky Valvoline sú motorové oleje, prevodové oleje, motocyklové oleje, aditíva, autokozmetika, plastické mazivá a v neposlednom rade aj konzervačné prostriedky predávané pod obchodným menom Tectyl.
Všetky tieto výrobky si našli svoje miesto na našom trhu vďaka svojej kvalite. Značke Valvoline sa dôraz na kvalitu stále vypláca.
Renomované laboratória v Európe sú zárukou skutočne kvalitných výrobkov. Výskum v spojených štátoch v nových, špičkovo vybavených laboratóriách prináša stále nové produkty reagujúce na požiadavky doby.
Minulý rok spoločnosť oslavovala 150 rokov od založenia tejto značky.