Výber z viac ako 2000 olejov

V našom sortimente nájdete starostlivo zvolenú kombináciu produktov od rôznych výrobcov tak, aby sme v maximálnej miere pokryli potreby našich zákazníkov. Vačšinu produktov máme skladom. Sortiment je rozdelených do dvoch hlavných skupín:

  1. 1. Automobilové oleje a mazivá – t.j. najmä motorové a prevodové oleje pokrývajúce najmodernejšie požiadavky výrobcov automobilov s kompletným pokrytím špecifikácií a schváleniami výrobcov. Zvlášť dávame do pozornosti motorové oleje Mobil, oleje pre moderné automatické prevodovky od spoločnosti Ravenol, funkčnú autokozmetiku Pro-Tec a mnoho iných. Súčasťou tohto programu sú samozrejme aj plastické mazivá, prevádzkové náplne (brzdové kvapaliny, chladiace kvapaliny ...), oleje pre motocykle, záhradnú techniku, športové lietadlá a lode a mnohé ďalšie aplikácie
  2. 2. Priemyselné oleje – oleje a mazivá pokrývajú celý rad priemyselných odvetví – strojárenskú výrobu, potravinárstvo, papierenský priemysel, drevoobrábanie, stavebníctvo, poľnohospodárstvo atd. Väčšinu najpoužívanejších mazív držíme skladom, menej bežné aplikácie sme schopní zabezpečiť vo veľmi krátkom čase.
  3. 3. Autopríslušenstvo - základný sortiment( autolekárnička, štartovacie káble, žiarovky, stierače, filtre, autobatérie....), tento sortiment budeme rozširovať podľa zákazníckych požiadavok a potrieb.

Vieme ponúknuť aplikácie pre : motorky, osobné automobily, úžitkové a nákladné automobily, stavebné stroje, poľnohospodárske a lesné stroje, záhradná technika, letectvo, lode a člny. Priemyselné aplikácie: hydraulické oleje, obrábacie kvapaliny, kompresorové oleje, oleje pre obehové systémy, procesné oleje, prevodové a strojné oleje, plastické mazivá, turbínové oleje, transformátorové oleje, odformovacie oleje, biele oleje pre potravinárstvo a farmaceutický priemysel, oleje pre prenos tepla, biologicky odbúrateľné oleje, aditíva a prísady...atď. Viete si vybrať produkty s týmito značkami: Mobil, Total, Tigrol, ELF, Castrol, Shell, Ravenol, OMV, Valvoline, Mogul, Paramo, Motul, PRO TEC, Flashlube, VIF, CRC, OKS , COYOTE, K2, VELVANA... a iné. V prípade že ste nenašli Vami požadovaný produkt, neváhajte nás osloviť.


KONTAKT

BRATISLAVA:
(+421) (0) 903 582 675

SENICA:
(+421) (0) 907 142 920

O olejoch, len tak, všeobecne ...

Neustále sa stretávame s tým, že naši zákazníci v snahe vybrať ten najlepší olej do svojho štvor - prípadne dvojkolesového milačika, používajú pojmy ako syntetika, polosyntetika, pýtajú sa na porovnanie olejov podľa výrobcov, trvajú na pomaly dnešnom d...
čítať viac