Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

XADO AMC Maximum Diesel Truck 0.95L
Autokozmetika / Servisná chémia

Balenie: 0.95L | Dostupnosť: 3 - 5 pracovných dní
  • XADO AMC Maximum Diesel Truck 0.95L 109,90 € s dph
Výrobca
XADO
Kategórie
Autokozmetika , Servisná chémia

Cena 109,90 € s dph
91,58 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie XADO AMC Maximum Diesel Truck

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede XADO AMC Maximum Diesel Truck


Popis produktu

Atomic Metal kondicionér Maximum Diesel Truck pre dieselové motory s 1 Stage Revitalizant je inovatívny produkt, osobitne navrhnutý pre dieselové motory ťažkých úžitkových vozidiel s kapacitou olejovom systéme až na 30-45 L

 Produkt znižuje trenie, ošetrí a obnoví kovové časti motora  a vytvára ochrannú vrstvu proti budúcemu opotrebeniu, čím poskytuje dlhšiu životnosť a ochranu proti opotrebovaniu.

 Výrobok predlžuje životnosť vášho motora a umožňuje vyhnúť sa nákladním opravám v budúcnosti. Jedno ošetrenie vydrží 100 000 Km!

Obnovuje povrchovú vrstvu a znižuje trenie

zvyšuje kompresiu vo valcoch

Znižuje spotrebu paliva

Zvyšuje životnosť motora

Zvyšuje tlak oleja v systéme 

Vytvára systém aktívnej ochrany proti preťaženiu a prehriatiu

Znižuje hlučnosť a vibrácie

Zlepšuje olejové mazacie vlastnosti a tribologické vlastnosti častí motorov

Zvyšuje výkon motora a akceleračné schopnosti

Aplikácia

Zohrejte na izbovú teplotu. Pretrepte fľašu.Nalejte do plniaceho hrdla oleja motora, zohrejte na prevádzkovú teplotu. Naštartujte motor a nechajte bežať na volnobehu po dobu 3-5 minút.

1 fľaša (950 ml) je dostačujúca pre motor s objemom olejového systému s 30-45 Ltr.. Hladina oleja nesmie prekročiť maximálnu hladinu oleja . Vyhnite sa predávkovaniu.

Špeciálne navrhnutý pre vznetové motory s preplňovaním, ktoré pracujú na základe vysoko zaťažených režimoch (SHPD - Super High Performance Diesel, UHPD - Ultra High Performance Diesel),pre všetky typy vstrekovacích systémov, vrátane Common Rail a čerpadlo-tryska . Kompatibilný so všetkými typmi motorových olejov. 

Revitalizácia sa odohráva počas 1000-1 500 Km.Neodporúča sa  meniť olej počas tohto obdobia.
Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 109,90 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.