DYNAMAX PREMIUM ULTRA 5W-40 4L
Motorové oleje / Osobné automobily

Viskozita: SAE 5W-40 Balenie: 4L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
DYNAMAX
Kategórie
Motorové oleje , Osobné automobily

Cena 21,74 € s dph
18,12 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie DYNAMAX PREMIUM ULTRA 5W-40

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede DYNAMAX PREMIUM ULTRA 5W-40


Popis produktu

Syntetický motorový DYNAMAX ULTRA svojimi vlastnosťami prevyšuje požiadavky európskych, japonských a amerických automobilových výrobcov. Používa sa na mazanie vysoko zaťažovaných benzínových motorov s predĺženým intervalom výmeny oleja. Je taktiež určený pre vysoko zaťažované dieselové motory osobných automobilov a ľahkých dodávok hlavne s priamym vstrekovaním s predĺženým intervalom výmeny stanoveným výrobcom motora, kde je požadovaná špeciálna kvalita.

DYNAMAX ULTRA je vhodný na mazanie preplňovaných a nepreplňovaných benzínových a naftových štvortaktných motorov osobných automobilov. Je vhodný pre vozidlá s katalyzátorom výfukových plynov (EGR) atď. Zlepšené trecie vlastnosti vedú k dlhotrvajúcej úspore paliva.


Je určený pre použitie na mazanie vysoko zaťažovaných benzínových motorov s predĺženým intervalom výmeny oleja. Je taktiež určený pre vysokozaťažované dieselové motory osobných automobilov a ľahkých dodávok, hlavne s priamym vstrekovaním s predĺženým intervalom výmeny stanoveným výrobcom motora, kde je požadovaná špeciálna kvalita oleja.

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 94
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 14
Viskozitný Index 167
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 210
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -40
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,853

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 21,74 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.