Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

Otázky a odpovede k LUKOIL SIGNUM SXT 2 (OMV SIGNUM SXT2)

Viskozita: NLGI 2

POPIS PRODUKTU

LUKOIL SIGNUM SXT2 je vysoko výkonné plastické mazivo na báze lítiového komplexného mydla a úplne syntetického základového oleja, určené na mazanie miest pod veľkým tepelným a mechanickým zaťažením.
POUŽITIE

LUKOIL SIGNUM SXT2 je plastické mazivo na mazanie klzných a valivých ložísk pri extrémnych teplotách, nárazovom a stálom zaťažení, pre strojové vybavenie vo vlhkom akorozívnom prostredí voceliarskom, cementárskom a papierenskom priemysle, pre obaľovne asfaltov a cestné finišéry, vetráky horúceho vzduchu a výfukových plynov. Prevádzková teplota sa pohybuje v rozmedzí od –30°C do +200°C (krátkodobo až do 220°C).
Fórum - otázky a odpovede LUKOIL SIGNUM SXT 2 NLGI 2 (OMV SIGNUM SXT2)