MOBIL Almo 525 ISO VG 46 208L
Kompresorové oleje / Pneumatické oleje

Viskozita: ISO VG 46 Balenie: 208L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Kompresorové oleje , Pneumatické oleje

Cena 1 110,72 € s dph
925,60 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL Almo 525 ISO VG 46

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Almo 525 ISO VG 46


Popis produktu

Pneumatické vŕtacie kladivo a náradie maziváPopis produktuMobil Almo 500 Series mazivá sú vysoko kvalitné vysoko výkonné produkty určené predovšetkým na mazanie pneumaticky ovládaných skalných vrtákov do podzemných a povrchových ťažobných činností. Mobil Almo Oleje radu sú vyrobené z vysoko kvalitných základových olejov a aditív, ktoré poskytujú vynikajúcu chemickú stabilitu a dobrú ochranu proti opotrebeniu a korózii. Ponúkajú optimálnu rovnováhu priľnavosťou, napriek tomu sú emulgačný dosť vyzdvihnúť vlhkosť vykonávané v prúde vzduchu znižujú negatívne účinky vody na opotrebenie a koróziu. Oni netvoria gumové vklady, ktoré by mohli spôsobiť pomalý ventilu akciu. Aj v prítomnosti vody, Mobil Almo 500 Series oleje majú dobré preferenčné kovov zmáčavé vlastnosti, ktoré udržujú súvislé olejové filmy. Tieto vlastnosti v kombinácii s vysokým EP vlastnosťami pomáha poskytovať vynikajúce mazanie za následok dlhej životnosti zariadenia.
Mobil Almo 500 Series majú vysoký viskozitný indexy a nízky bod tuhnutia body pre zabezpečenie dobrého mazanie pri nízkych teplotách vyplývajúce z leteckého expanzie a chrániť sa pred práškovým odstávok a zároveň poskytuje dostatočné filmy na vŕtacie časti, ktoré môžu pôsobiť pri vysokých teplotách. Hladiny oleja hmlové generácie sú extrémne nízke.
Vlastnosti a výhodyMobil Almo 500 Oleje radu poskytujú optimálny výkon rovnováhu, ktorá zaručuje dlhú životnosť zariadenia a minimálne náklady na údržbu. Ich výborné vlastnosti ochrana proti opotrebeniu a schopnosť poskytnúť zodpovedajúce mazanie v prítomnosti vody nielen znižuje opotrebenie, ale tiež chráni proti hrdzi a korózii. Ich dobrá chemická stabilita zabraňuje tvorbu kalov a usadenín znižuje potrebu častého údržby.
Vlastnosti VıhodyEfektívne Chemická stabilita znižuje tvorbu kalov a usadenínZlepšuje funkciu ventiluPožadovaný Emulgačný Vlastnosti Efektívne mazanie v prítomnosti vodyVysoký viskozitný index poskytuje dobré mazanie pri vysokých aj nízkych teplotáchVynikajúca únosnosť a Anti-ochrana proti opotrebeniu znižuje opotrebenie súčasťouPredlžuje životnosť zariadeniaZnižuje náklady na údržbuVeľmi dobré lepidlo Vlastnosti Chráni kovové povrchy pred koróziouPoskytuje dobré mazacie filmy za všetkých podmienokRust a korózii Dlhšia životnosť nástrojeZvýšená nástroj výkon
AplikáciaMobil Almo 500 Oleje radu sú odporúčané pre použitie vo všetkých pneumaticky prevádzkovaných Skalný vrtáky ako v podzemnej a povrchovej ťažby, rovnako ako v dodávateľa a ďalšie priemyselné aplikácie. Sú vhodné pre perkusné a rotačné typu nástrojov. V viskozitnej triedy umožňujú výber pre celoročné použitie, kde sezónne okolité teplotné rozdiely sú extrémne.
Pneumaticky ovládané skalné vrtáky do podzemných a povrchových ťažobných činnostíPneumaticky ovládané vŕtačky a kladivá jack v cestnom staviteľstve a stavebných prácSkalné vrtáky v lome operáciíPerkusie a rotačné vzduch-náradia v priemyselných aplikáciách

Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 1 110,72 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.