MOBIL DTE 10 Excel 32 ISO VG 32 20L
Hydraulické oleje / Hydraulicke HVLP (HVI)

Viskozita: ISO VG 32 Balenie: 20L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Hydraulické oleje , Hydraulicke HVLP (HVI)

Cena 102,00 € s dph
85,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL DTE 10 Excel 32 ISO VG 32

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL DTE 10 Excel 32 ISO VG 32


Popis produktu

Popis produktu: Rad Mobil DTE 10 Excel predstavuje mimoriadne kvalitné hydraulické oleje s ochranou proti opotrebenie, ktoré je možné používať vo veľkom teplotnom rozmedzí. Vykazujú optimálnu tekutosť pri teplotách pod nulou a sú strihovo stabilné a odolné voči strate viskozity. Zachovávajú účinnosť hydraulickej sústavy a minimalizujú úniky z čerpadiel aj pri vysokých prevádzkových tlakoch a teplotách. Tieto kvalitné hydraulické oleje so zlepšenou tekutosťou pri nízkych teplotách naviac poskytujú lopatkovým, piestovým a zubových čerpadiel maximálnu ochranu proti opotrebovaniu. Optimálne chráni zariadenie proti opotrebeniu a predlžujú životnosť olejov a filtrov a znižujú tak aj náklady na údržbu a likvidáciu výrobkov. Tieto oleje boli vyvinuté v spolupráci s významnými autorizovanými výrobcami, aby spĺňali tie najprísnejšie požiadavky náročných vysokotlakých hydraulických sústav, výkonných čerpadiel a zároveň vyhoveli kritickým požiadavkám ďalších hydraulických súčastí, napr servoventilom s tesným vymedzovaním ventilovej vôle a presných číslicových obrábacích (NC) strojov. Kompatibilita s mnohými druhy kovov umožňuje používať tieto oleje v sústavách, ktorých súčasti sú vyrobené z rôznych zliatin. Oleje radu DTE 10 Excel sú zostavené z kvalitných základových olejov a starostlivo vyvážené, stabilizované kombinácie aditív, ktorá napomáha neutralizovať vytváranie korozívnych látok. Moderné bezzinková koncepcia použitých aditív účinne prispieva k ochrane životného prostredia. Oleje sú určené do sústav, ktoré pracujú v náročných podmienkach, kde je potrebná silná ochrany proti opotrebeniu a stabilná hrúbka filmu. Ich zloženie umožňuje olejom pracovať aj tam, kde sa všeobecne odporúčajú hydraulické oleje, ktoré ochranu proti opotrebeniu nezaručujú.

Vlastnosti a výhody: 
Rad hydraulických olejov Mobil DTE 10 Excel sa vyznačuje výnimočným výkonom pri nízkych a vysokých teplotách. Mimoriadna odolnosť voči oxidácii zaisťuje čistotu hydraulickej sústavy a umožňuje predĺžiť intervaly výmeny oleja a filtrov. Vysoká úroveň ochrany proti opotrebeniu a výborné parametre filmu zaisťujú dokonalú funkciu zariadenia, ktorá sa prejaví nielen menším počtom porúch, ale tiež zvýšenou kapacitou. Riadená deemulgačná schopnosť olejov im umožňuje pracovať aj v sústavách kontaminovaných malým množstvom vody a pritom ľahko odlučujú aj veľké množstvá vody. Pri použití týchto olejov, za kontrolovaných podmienok, boli namerané na štandardných hydraulických zariadeniach prevádzkovej teploty až o 6 -7 ° C nižšia, než pri použití bežne aditivovaných hydraulických olejov obdobné výkonnostnej triedy.
Použitie:· Hydraulické sústavy náchylné k tvorbe usadenín, napr sofistikované číslicovo riadené obrábacie stroje (NC), najmä tam, kde sú použité servoventily s tesným vymedzovaním ventilovej vôle· Sústavy charakteristické vysokou prevádzkovou teplotou a "studenými štartmi", alebo trvale pracujúci za striedajúcich sa nízkych a vysokých teplôt v náročných klimatických podmienkach· Sústavy, u ktorých je kontaminácia malým množstvom vody nevyhnutná a ktorých súčasti by mohla voda poškodiť· Sústavy, ktoré obsahujú prevody a ložiská· Systémy vyžadujúce vysokú úroveň únosnosti záťaže a ochrany proti opotrebeniu· Aplikácie, u ktorých je výhodou protikorózne ochrana tenkou vrstvou oleja, napr sústavy, u ktorých je kontaminácia malým množstvom vody nevyhnutná· Stroje, ktorých súčasti sú vyrobené rôznymi metalurgickými postupmi

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 32,7
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 6,63
Viskozitný Index 164
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 250
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -54
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,847

Cena s DPH 102,00 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.