MOBIL DTE 10 Excel ISO VG 32 20L

MOBIL ISO VG 32

Hydraulické oleje / Hydraulicke HVLP (HVI)
Viskozita: ISO VG 32 Balenie: 20L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Hydraulické oleje , Hydraulicke HVLP (HVI)
Viskozita
ISO VG 32
Oleje MOBIL ISO VG 32

Cena 118,08 € s dph
98,40 € bez dph
Pre B2B ceny, kliknite sem

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL DTE 10 Excel ISO VG 32

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL DTE 10 Excel ISO VG 32


Popis produktu

Rad Mobil DTE 10 Excel predstavuje mimoriadne kvalitné hydraulické oleje s ochranou proti opotrebenie, ktoré je možné používať vo veľkom teplotnom rozmedzí. Vykazujú optimálnu tekutosť pri teplotách pod nulou a sú strihovo stabilné a odolné voči strate viskozity. Zachovávajú účinnosť hydraulickej sústavy a minimalizujú úniky z čerpadiel aj pri vysokých prevádzkových tlakoch a teplotách. Tieto kvalitné hydraulické oleje so zlepšenou tekutosťou pri nízkych teplotách naviac poskytujú lopatkovým, piestovým a zubových čerpadiel maximálnu ochranu proti opotrebovaniu. Optimálne chráni zariadenie proti opotrebeniu a predlžujú životnosť olejov a filtrov a znižujú tak aj náklady na údržbu a likvidáciu výrobkov. Tieto oleje boli vyvinuté v spolupráci s významnými autorizovanými výrobcami, aby spĺňali tie najprísnejšie požiadavky náročných vysokotlakých hydraulických sústav, výkonných čerpadiel a zároveň vyhoveli kritickým požiadavkám ďalších hydraulických súčastí, napr servoventilom s tesným vymedzovaním ventilovej vôle a presných číslicových obrábacích (NC) strojov. Kompatibilita s mnohými druhy kovov umožňuje používať tieto oleje v sústavách, ktorých súčasti sú vyrobené z rôznych zliatin. Oleje radu DTE 10 Excel sú zostavené z kvalitných základových olejov a starostlivo vyvážené, stabilizované kombinácie aditív, ktorá napomáha neutralizovať vytváranie korozívnych látok. Moderné bezzinková koncepcia použitých aditív účinne prispieva k ochrane životného prostredia. Oleje sú určené do sústav, ktoré pracujú v náročných podmienkach, kde je potrebná silná ochrany proti opotrebeniu a stabilná hrúbka filmu. Ich zloženie umožňuje olejom pracovať aj tam, kde sa všeobecne odporúčajú hydraulické oleje, ktoré ochranu proti opotrebeniu nezaručujú.

Vlastnosti a výhody: 
Rad hydraulických olejov Mobil DTE 10 Excel sa vyznačuje výnimočným výkonom pri nízkych a vysokých teplotách. Mimoriadna odolnosť voči oxidácii zaisťuje čistotu hydraulickej sústavy a umožňuje predĺžiť intervaly výmeny oleja a filtrov. Vysoká úroveň ochrany proti opotrebeniu a výborné parametre filmu zaisťujú dokonalú funkciu zariadenia, ktorá sa prejaví nielen menším počtom porúch, ale tiež zvýšenou kapacitou. Riadená deemulgačná schopnosť olejov im umožňuje pracovať aj v sústavách kontaminovaných malým množstvom vody a pritom ľahko odlučujú aj veľké množstvá vody. Pri použití týchto olejov, za kontrolovaných podmienok, boli namerané na štandardných hydraulických zariadeniach prevádzkovej teploty až o 6 -7 ° C nižšia, než pri použití bežne aditivovaných hydraulických olejov obdobné výkonnostnej triedy.
Použitie:· Hydraulické sústavy náchylné k tvorbe usadenín, napr sofistikované číslicovo riadené obrábacie stroje (NC), najmä tam, kde sú použité servoventily s tesným vymedzovaním ventilovej vôle· Sústavy charakteristické vysokou prevádzkovou teplotou a "studenými štartmi", alebo trvale pracujúci za striedajúcich sa nízkych a vysokých teplôt v náročných klimatických podmienkach· Sústavy, u ktorých je kontaminácia malým množstvom vody nevyhnutná a ktorých súčasti by mohla voda poškodiť· Sústavy, ktoré obsahujú prevody a ložiská· Systémy vyžadujúce vysokú úroveň únosnosti záťaže a ochrany proti opotrebeniu· Aplikácie, u ktorých je výhodou protikorózne ochrana tenkou vrstvou oleja, napr sústavy, u ktorých je kontaminácia malým množstvom vody nevyhnutná· Stroje, ktorých súčasti sú vyrobené rôznymi metalurgickými postupmi

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita oleja pri 40°C v cSt 32,7
Viskozita oleja pri 100°C v cSt 6,63
Viskozitný Index 164
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 250
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -54
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,847

Cena s DPH 118,08 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.

KONTAKT

BRATISLAVA:
(+421) (0) 903 582 675

SENICA:
(+421) (0) 907 142 920

Ochrana auta proti korózii

Hrdza dokáže na automobiloch napáchať veľké škody a ich majiteľom narobiť množstvo vrások na čele. Aby ste nepatrili medzi nich, mali by ste sa pred nadchádzajúcou zimnou sezónou dostatočne pripraviť. Koróziou nazývame chemické zmeny, ktorými sa mení pov...
čítať viac