MOBIL DTE OIL HEAVY ISO VG 100 20L
Obehové oleje / Ložiskové oleje

Viskozita: ISO VG 100 Balenie: 20L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Obehové oleje , Ložiskové oleje

Cena 98,64 € s dph
82,20 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL DTE OIL HEAVY ISO VG 100

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL DTE OIL HEAVY ISO VG 100


Popis produktu


Popis produktu
Oleje radu Mobil DTE Oil Named sú vysoko kvalitné cirkulačné oleje určené pre aplikácie zahŕňajúce parné a vodné turbínové systémy, kde sa vyžaduje dlhá prevádzkovú životnosť. Mazivá radu Mobil DTE Oil Named sú vyrábané z vysokorafinovaných základových olejov a systému aditív, ktoré poskytujú extrémne vysokú úroveň chemickej a tepelnej stability, umožňujú rýchle a úplné odlučovanie vody a vysokú odolnosť voči tvorbe emulzií. Poskytujú vynikajúcu ochranu proti korózii a opotrebeniu a to aj za pôsobenia slanej vody. Majú vysoký viskozitný index, ktorý zaisťuje minimálnu zmenu hrúbky filmu v závislosti od teploty a minimálnu stratu výkonu počas doby ohrievania. Veľmi dobre odlučujú vzduch a bránia tak kavitácii (tvorbe bublín) a nepravidelného chodu čerpadla.
Mazivá radu Mobil DTE Oil Named si mnohí užívatelia volia vďaka tomu, že sú známe dlhou životnosťou, vynikajúcou ochranou zariadenia a veľkou univerzálnosťou v širokej škále priemyselných aplikácií. Sú využívané v parných a vodných turbínach mazaných rozstrekom, olejovým kúpeľom a krúžkovým mazaním, a cirkulačných sústavách čerpadiel, ventilov a pomocných zariadení. Tento rad produktov sa odporúča pre nepretržitú prevádzku klzných a valivých ložísk a paralelných hriadeľových prevodov. Úspešne boli použité aj v niektorých aplikáciách v plynových turbínach a rotačných vzduchových kompresoroch a vákuových čerpadlách. Ich dobré meno je založené na mnohých desaťročiach úspešnej prevádzky a spokojných užívateľov.

Vlastnosti a výhody
Rad produktov Mobil DTE je známa a na celom svete vysoko uznávaná pre svoj vynikajúci výkon, využívanie poznatkov z výskumu a vývoja a celkovú technickú podporu, ktorá stojí za značkou. Pre svoju univerzálnosť sú  oleje radu Mobil DTE Oil Named využívané v mnohých priemyselných aplikáciách.
Oleje Mobil DTE Named sa tešia vynikajúcej povesti v mazaní cirkulačných systémov parných turbín a vodných turbín, vrátane ozubených turbín, plus širokej škály pomocného zariadenia. Ako sa konštrukcie menia a zvyšuje sa náročnosť, je úlohou našich vývojových pracovníkov, aby pochopili účinky týchto zmien na mazivá a vyvinuli výrobky s veľkou univerzálnosťou, ktorou sú povestné.
Pre rad mazív Mobil DTE Oil Named tento proces vyústil do použitia špeciálnych základových olejov poskytujúcich vynikajúcu oxidačnú stabilitu, plus jedinečnej kombinácie aditív na zaistenie vynikajúceho, širokorozsahového výkonu týchto olejov. 

Použitie
Rad olejov Mobil DTE Oil Named sú vysokovýkonné cirkulačné oleje určené na aplikácie, kde sa vyžaduje dlhá životnosť maziva. Medzi typické aplikácie patria:
·  Cirkulačné systémy stacionárnych a námorných parných turbín, vodných a niektorých plynových turbín, vrátane čerpadiel, ventilov a iného pomocného zariadenia 
·  Nepretržitá prevádzka klzných a valčekových ložísk a paralelných hriadeľových prevodov
·  Turbíny s mazaním  olejovým kúpeľom, krúžkovým mazaním, rozstrekom alebo inými mechanickými prostriedkami 
·  Hydraulické čerpadlá pracujúce v bežných podmienkach
·  Kompresory a vákuové čerpadlá pracujúce so vzduchom a inertnými plynmi, a s výtlačnými teplotami nepresahujúcimi 150°C


Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 95,1
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 10,9
Viskozitný Index 92
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 237
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -24
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,88

Cena s DPH 98,64 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.