Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

MOBIL Glygoyle 30 ISO VG 220 1000L
Prevodové oleje / Prevodové syntetické

Viskozita: ISO VG 220 Balenie: 1000L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Prevodové oleje , Prevodové syntetické

Cena 10 584,00 € s dph
8 820,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL Glygoyle 30 ISO VG 220

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Glygoyle 30 ISO VG 220


Popis produktu

Popis produktuOleje radu Mobil Glygoyle sú vysoko kvalitné oleje na báze polyalkylenglykolů (PAG) s vynikajúcou účinnosťou vo vysoko tepelne zaťažovaných prevodoch, ložiskách a systémoch s obehovým mazaním v podmienkach, kde už ropné oleje nestačí. Oleje sú strihovo stabilný a vysoko odolné voči tepelnému rozkladu, oxidácii a tvorbe kalov a usadenín. Obsahujú patentovanú kombináciu vysokotlakových, protioderových aditív a aditív zabezpečujúcich ochranu proti korózii a hrdzaveniu a odolnosť voči peneniu, bez toho by to bolo na úkor prirodzených charakteristík olejov na báze PAG. Oleje radu Mobil Glygoyle majú vysoký viskozitný index a vzhľadom k absencii parafínov aj veľmi nízky bod tuhnutia.Hodnoty súčiniteľov trenia a trakcie (napríklad u nezapadajúcu prevodov alebo ložiskových kontaktov) sú nižšie ako uropných olejov. Tieto skvelé mazacie vlastnosti prispievajú k znižovaniu prevádzkových teplôt v mnohých aplikáciách.Výrobky radu Mobil Glygoyle sa mimoriadne dobre uplatňujú v najnáročnejších priemyselných aplikáciách už viac ako 25 rokov. Sú odporúčané významnými výrobcami plastikárskych kalandrov, ložísk papierenských strojov, kompresorov a prevodov a stávajú sa voľbou v celej rade náročných prevádzok.Vlastnosti a výhodyOleje značky Mobil Glygoyle sú pre svoju inováciu a vynikajúcu účinnosť uznávané a cenené po celom svete.Polyalkylénglykolové syntetické produkty na molekulárnej báze zvolenej špeciálne rad Mobil Glygoyle sú vyrábané svyužitím najmodernejšej technológie s cieľom ponúkať mimoriadne účinné výrobky. Kľúčovú úlohu vo vývoji radu MobilGlygoyle HE hrá úzka spolupráca s poprednými výrobcami zariadení, vďaka ktorým je zaručené, že naše výrobky ponúkajú výnimočnú účinnosť zodpovedajúce neustále sa meniacim konštrukciám priemyselných zariadení.Výrobky Mobil Glygoyle boli koncipované tak, aby spĺňali požiadavky kritických vysokoteplotných aplikácií v radepriemyselných zariadení, kde produkty na ropnej báze a iné syntetické produkty neboli schopné uspokojivo tieto nároky splniť. Ďalšie vlastnosti, ako sú nízke hodnoty súčiniteľov trenia a trakcie, schopnosti absorpcie plynu, tieto možnosti uplatnenie v priemyselných aplikáciách ešte rozširujú.

Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 10 584,00 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.