MOBIL MOBILARMA MT 208L
Ochrana proti korózii

Balenie: 208L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Ochrana proti korózii

Cena 1 517,57 € s dph
1 264,64 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL MOBILARMA MT

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL MOBILARMA MT


Popis produktu

Popis produktu
Dvoj-písmenová séria Mobilarma je výrobný rad vysoko účinných prostriedkov proti korózii založených na rozpúšťadlách. Tieto produkty sú založené na vybraných rozpúšťadlách s vysokým bodom vzplanutia a moderných technicky pokročilých inhibítorochkorózie. Dvoj-písmenová séria Mobilarma poskytuje vynikajúcu ochranu proti korózii a zároveň je šetrná k životnému prostrediu v širokom rozsahu aplikácií, materiálov a podmienok. Vysoký bod vzplanutia rozpúšťadla zvyšuje schopnosť krytia, čo prináša zníženie spotreby oleja. Dvoj-písmenová séria Mobilarma neobsahuje prídavok bária.

Použitie
Mobilarma ST je určená pre antikorozívnu krátkodobú ochranu železných a zliatinových súčiastok behom skladovania a prepravy. Môže sa tiež používať pre ochranu medzi operáciami po sústružení, morení, fosfátovaní a elektrochemických procesoch. Rapídne vytláča vodu a ponecháva tenký ochranný olejový film. Mobilarma MT je viacúčelová ochrana proti korózii poskytujúca stredne dlhú ochranu železných a zliatinových súčiastok behom skladovania a prepravy. Je zvlášť vhodná pre ochranu vysoko obrábaných presných súčiastok, kde hrubé filmy nie sú vhodné.  Mobilarma LT je ochrana proti korózii poskytujúca strednú až dlhodobú prevenciu a ochranu železných a zliatinových súčiastok. Je zvlášť vhodná pre ochranu mnohých typov náhradných súčiastok pre motory behom skladovania, ako aj lisovaných a obrábaných povrchov. Ochranný film je efektívny proti kyslým a inak agresívnym atmosféram.Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0.81
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 62
Hrúbka filmu [mikro m] 1.5

Cena s DPH 1 517,57 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.