MOBIL MOBILGARD 1 SHC 40 208L
Motorové oleje / Lode

Viskozita: SAE 40 Balenie: 208L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Motorové oleje , Lode

Cena 2 940,29 € s dph
2 450,24 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL MOBILGARD 1 SHC 40

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL MOBILGARD 1 SHC 40


Popis produktu

Syntetický olej pre vznetové motory

Popis produktu
Mobilgard 1 SHC ExxonMobil je najvyšší výkonný syntetický olej pre vznetové motory špeciálne vyvinutý s ohľadom na potreby vysokého výkonu, destilát vznetové motory. Poskytuje neprekonateľnú mazanie vrátane dlhé vypúšťací kapacity a predĺženú životnosť motora pre dnešné lodných vznetových motorov prevádzkovaných v náročných aplikáciách.
Bezkonkurenčný výkon schopnosti Mobilgard 1 SHC sú výsledkom rozsiahlej spolupráce vývojovej práce s hlavnými výrobcami zariadení v kombinácii s najmodernejšej techniky mazania motora. To je obzvlášť účinný pri extrémnych teplotách. Pravda, SAE 40 grade mazivo na veľmi horúcich častí motora, poskytuje silnejší mazací film silu než väčšina SAE 50 motorových olejov. Pri nízkych teplotách sa vlieva ako produkt SAE 20W a poskytuje tak vynikajúcu start-up spoľahlivosť a ochranu proti opotrebeniu pri extrémne nízkych teplotách až -54 ° C.
Revolučná únosnosť prísady tiež Mobilgard 1 SHC široký teplotný rozsah vynikajúce prevodový olej.

Vlastnosti a výhody
Moderné vysoký výkon, nízke emisie, dieselové motory v ťažkých prevádzkových aplikáciách výrazne zvýšené nároky na motorové oleje. Súčasná konštrukcia motorov sú prísnejšie, znižuje spotrebu oleja a vedie k menšej potrebe nového oleja make-up pre doplnenie spotrebovaných aditív. Top piestne krúžky môžu byť umiestnené vyššie uvedení olejový film bližšie do spaľovacej komory, kde sú teploty, zvyšuje tepelné namáhanie oleja. Vyšší vstrekovací tlak paliva a oneskorená synchronizácia zlepšujú kontrolu emisií výfukových plynov, ale tiež zvyšujú teploty motora a zanášanie oleja sadzami v motoroch pracujúcich s výfukových plynov recirkulácie. Mobilgard 1 SHC môže poskytnúť uspokojivé mazanie pri teplotách výrazne vyšších, ako je horná hranica pre ostatné mimoriadne kvalitné oleje dieselových motorov. Jeho vlastné viskozita SAE 40 na veľmi horúcich častí motora odoláva olejový film členenie lepšie ako konvenčné mazivá SAE 50. Syntetické chémie a vosk bezplatne, tiež pri nízkych teplotách čerpateľnosť v porovnaní s bežnou SAE 20W maziva. Mobilgard 1SHC je plne kompatibilný s bežnými olejmi.
Mobilgard 1 SHC má všetky výhody ako SAE 40 hmotnosti oleja bez vyššej spotreby oleja obsiahnutého v rozsahového olejov, ktoré používajú veľmi ľahké základových olejov pre dosiahnutie nízkej teplote. Vzhľadom k unikátnej molekulárnej štruktúre vyspelých základných použitých zdrojov, v kombinácii s vysoko citlivým aditív, Mobilgard 1 SHC nie je tak volatilný vysokoteplotné krúžok pásu plochy piestov v preplňované motory. Znižuje spotrebu oleja a opotrebeniu pri súčasnom zlepšení spotreby paliva.
Mobilgard 1 SHC je tiež šetrný k životnému prostrediu v tom, že môže výrazne predĺžiť intervaly výmeny oleja za bežné oleje, čo znižuje likvidácia odpadových olejov. Okrem toho, je zloženie vytvorené bez použitia zinku a so zníženým obsahom chlóru hlboko pod najprísnejšími predpismi v skutočnosti dnes.
Kľúčové vlastnosti a výhody patrí:
VlastnostiVıhody
Výnimočná tepelná a oxidačná stabilitaMinimalizuje vysoké teploty usadenín, niesol na nechty, lak a hromadeniu nečistôt a 
rozširuje vypúšťanie oleja a servisné intervaly
Vynikajúce protioderové vlastnostiPredlžuje životnosť kritických súčastí motora
Vylepšené trecie vlastnostiUdržiava účinnú olejový film, ktorý pod silným prevádzkou a zvyšuje spotrebu paliva
Vynikajúca ochrana proti hrdzaveniu a koróziiChráni kritické súčasti motora a ložiskové kovy
Vynikajúci vysoká a pri nízkych teplotáchŠiroký teplotný rozsah použitia a prevádzkové 
Rýchle spustenie a okamžité obehové vlastnosti oleja pri nízkych okolitých temps
Vynikajúci separácia vody a anti-pena výkonUdržuje pevnosť filmu pre spoľahlivú prevádzku v náročných prevádzkových podmienkach
Nízka volatilitaZnížená spotreba oleja

Aplikácie
Mobilgard 1 SHC je doporučený pre použitie ako mazivo kľukovej skrine v stredne a rýchlobežných vznetových motorov, u ťažkej námorné služby. Je vhodná predovšetkým pre potreby výkonu motorov s vysokým koncentračných kde tepelné namáhanie a zaťaženie na mazivá sú závažné, rovnako ako pre aplikácie zahŕňajúce nízkou teplotou a / alebo časté start-up, rýchle načítanie po rýchle začatie a náhle vypnutie po vysokorýchlostných operácií.
Špecifické aplikácie zahŕňajú:
Vojenské hliadkových plavidiel, rýchlym trajektom / osobné lode, závodné člny a luxusné jachty
Život a záchranné lodné motory, núdzové generátory, pomocné motory
Lodné súkolia aplikácie, kde FZG Level 12 je nutné
Plne kompatibilný s bežnými minerálnymi olejmi a systémov z minerálnych olejov
Možno použiť v dôvere v systémy obsahujúce komponenty striebornej ložísk kvôli non-zinok formuláciu

Preložené prostrednictvom GOOGLE TRANSLATOR


Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 109
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 14,5
Viskozitný Index 136
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 250
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -54
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,872
TBN, mg KOH / g, ASTM D 2896 15
Sírny popol, hm%, ASTM D 874 1,6

Cena s DPH 2 940,29 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.