MOBIL Mobilith SHC 1500 NLGI 1 16KG
Plastické mazivá / Syntetické plastické mazivá

Viskozita: NLGI 1 Balenie: 16KG | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Plastické mazivá , Syntetické plastické mazivá

Cena 365,18 € s dph
304,32 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL Mobilith SHC 1500 NLGI 1

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Mobilith SHC 1500 NLGI 1


Popis produktu

Popis výrobku

Plastické mazivá Mobilith SHC sú výrobky vynikajúcej kvality určené pre široký rozsah aplikácií v zariadeniach prevádzkovaných pri extrémnych teplotách. Spájajú v sebe jedinečné vlastnosti polyalfaolefínového (PAO) syntetického základového oleja s vlastnosťami vysoko kvalitného spevňovadla na báze lítneho komplexu. Bezvoskový charakter oleja na báze PAO a nízky súčiniteľ trenia (v porovnaní s minerálnymi olejmi) poskytujú vynikajúcu čerpateľnosť pri nízkych teplotách a znižujú pasívne odpory pri štartovaní a v prevádzke. Tieto výrobky ponúkajú významné energetické úspory a dokážu znížiť prevádzkové teploty zaťažených oblastí valivých  ložísk. Spevňovadlo s lítnym komplexom prispieva k mimoriadnej priľnavosti, štrukturálnej stabilite a odolnosti voči vode. Mazivá majú vysokú úroveň chemickej stability a sú vyrobené s použitím špeciálnej kombinácie aditív za účelom dosiahnutia výbornej ochrany proti opotrebeniu, hrdzaveniu a korózii pri vysokých a nízkych teplotách. Rad plastických mazív Mobilith SHC je dostupná v siedmich triedach, ktoré sa v líšia viskozitou základového oleja od ISO VG 100 do 1500 a konzistenčným stupňom NLGI od 2 to 00.
Skupina mazív Mobilith SHC sa používa v najrôznejších aplikáciách a vo veľkom rozsahu prevádzkových teplôt v závislosti od zvolenej triedy. Používajú sa nielen v mnohých priemyselných zariadeniach, ale môžeme ich často nájsť aj v automobilovej, lodnej doprave a letectve.
Skupina mazív Mobilith SHC sa stala vyhľadávaným produktom pre mnohých užívateľov v rôznych priemyselných odvetviach na celom svete. Ich dobré meno sa odvíja od vynikajúcej kvality, spoľahlivosti, univerzálnosti a výkonnosti, ktorú poskytujú.

Vlastnosti a výhody
Oleje a plastické mazivá Mobil SHC sú uznávané a oceňované na celom svete pre svoju inováciu a mimoriadnu výkonnosť. Tieto výrobky na molekulárnom syntetickom základe, zavedené výskumníkmi ExxonMobil, predstavujú neustály záväzok využívania pokrokovej technológie pre dodávanie mimoriadnych výrobkov. Kľúčovú úlohu pri vývoji mazív Mobilith SHC je úzka spolupráca s významnými výrobcami zariadení za účelom zabezpečenia toho, aby ponuka našich  produktov poskytovala mimoriadnu výkonnosť v neustále sa rozvíjajúcich a náročnejších priemyselných zariadeniach.
Spoluráca s výrobcami zariadení nám pomáha potvrdiť výsledky našich vlastných laborátornych testov, ktoré preukazjú mimoriadnu výkonnosť mazív radu Mobilith SHC. K úžitkovým vlastnostiam patrí predĺžená životnosť maziva, zvýšená ochranu ložísk a predĺženie ich životnosti, široký tepelný rozsah aplikácie a predpoklady na zvýšenie mechanickej účinnosti a úspora energie.
Na potlačenie vysokej teploty, ktorej je vystavený olej, naši vedeckí pracovníci vybrali pre skupinu mazív Mobilith SHC patentované základové oleje na syntetickej báze, pretože majú mimoriadnu schopnosť tepelnej a oxidačnej stability a umožňujú vystavenie maziva vysokým teplotám. Technológia použitého spevňovadla s lítnym komplexom a špecifické aditíva vedú k splneniu požiadavky zo strany moderných papierenských strojov. 

Použitie
Podmienky použitia: Skupina mazív Mobilith SHC je zlučiteľná s väčšinou produktov na báze minerálnych olejov, avšak prímesi môžu zmenšiť ich účinnosť. Preto sa odporúča celkové vyčistenie pred prechodom na výrobky radu Mobilith SHC za účelom dosiahnutia maximálnej výkonnosti.
·  Mobilith SHC 1500 je plastické mazivo konzistenčného stupňa NLGI 1 / ISO VG 1500 na báze syntetickej kvapaliny PAO. Je určené na použitie pre klzné a valivé ložiská pracujúce pri extrémne nízkych rýchlostiach, veľkom zaťažení a vysokých teplotách. Mobilith SHC 1500 má odporúčaný rozsah prevádzkovej teploty od -20°C to 180°C s príslušnými intervalmi premazania. Priebežné mazanie s mazivom Mobilith SHC 1500 sa veľmi účinne prejavuje predĺžením životnosti ložísk vo valcovacích lisoch. Mobilith SHC 1500 takisto preukázal vynikajúcu výkonnosť pre ložiskách valcov rotačných pecí a ložiskách železničných vagónov na odvoz trosky.
Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
NLGI Stupeň 1
Typ zpevňovadla Lithium complex
Farba, vizuál. červená
Viskozita základového oleja, ASTM D 445 cSt @ 40°C 1500
Penetrácia, ASTM D217 worked, 60x, mm/10 325
Bod zkvapnutia, ASTM D 2265, °C (°F) 255
Odolnosť voči vode, ASTM D 1264 @ 79°C, % 2

Cena s DPH 365,18 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.