MOBIL Mobiltemp SHC 100 NLGI 2 50KG
Plastické mazivá / Syntetické plastické mazivá

Viskozita: NLGI 2 Balenie: 50KG | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Plastické mazivá , Syntetické plastické mazivá

Cena 1 128,00 € s dph
940,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL Mobiltemp SHC 100 NLGI 2

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Mobiltemp SHC 100 NLGI 2


Popis produktu

Popis produktu

Rad Mobiltemp SHC predstavuje vysoko výkonná plastické mazivá odolná proti opotrebeniu určená predovšetkým do vysokoteplotných aplikácií. Zlučujú v sebe jedinečné vlastnosti polyalfaolefinových (PAO) syntetických základových kvapalín s vlastnosťami bentonitového, nemýdlového spevňovadla. PAO základ zabezpečuje vynikajúcu odolnosť proti tepelnej a oxidačnej degradácii a vynikajúcu štrukturálnu stabilitu pri vysokých teplotách. Bezparafínový charakter syntetickej základovej kvapaliny a vysoký viskozitný index tiež zaručujú vynikajúce mazanie pri nízkych teplotách a skvelú ochranu filmu pri vysokých teplotách. Keďže olej na báze PAO má v porovnaní s ropným olejom nízkej trakčné vlastnosti, ponúka výrobky Mobiltemp SHC takisto možnosť úspory energie vďaka zníženému treniu, nižším pasívnym odporu, zníženej teploty na namáhanej ploche valivých ložísk. Rad Mobiltemp SHC obsahuje tri výrobky: Mobiltemp SHC 32 je mazivo stupňa NLGI 1 1/2 so základovým olejom ISO VG 32; Mobiltemp SHC 100 je mazivo stupňa NLGI 2 so základovým olejom ISO VG 100; Mobiltemp SHC 460 Special je mazivo stupňa NLGI 1 so základovým olejom ISO VG 460 a naviac obsahuje sírnik molybdeničitý pre zvýšenú ochranu proti opotrebeniu. Rad plastických mazív Mobiltemp SHC sa používa v početných vysokoteplotných aplikáciách a takisto tam, kde je dôležitá štartovateľnosť za nízkych teplôt a chod pri nízkom krútiacom momente. Zaručujú vynikajúca životnosť plastického maziva pri vysokých teplotách a ponúkajú dlhšie intervaly mazania a možnosť energetických úspor. Plastické mazivá Mobiltemp SHC sa stali voľbou mnohých užívateľov v rôznych priemyselných odvetviach všade na svete. Obľuba týchto mazív sa odvíja od veľkého teplotného rozsahu aplikácií a skvelé výkonnosti.

Vlastnosti a výhody

Oleje a plastické mazivá značky Mobil SHC sú pre svoju inováciu a mimoriadnu výkonnosť uznávané a cenené po celom svete. Tieto syntetické PAO výrobky s molekulárnou štruktúrou predstavujú aplikáciu moderné technológie s cieľom poskytovať mimoriadnej výrobky. Kľúčovú úlohu pri vývoji maziva Mobiltemp SHC hrá úzka spolupráca s významnými výrobcami,, vďaka ktorej vlastnosti mazív zodpovedajú sústavne inovovaným konštrukciách priemyselných zariadení. Spolupráca s výrobcami zariadení prispieva k potvrdenie výsledkov vlastných laboratórnych testov, ktoré preukazujú výnimočnú výkonnosť mazív Mobiltemp SHC. K úžitkovým vlastnostiam patrí skvelá výkonnosť pri vysokých teplotách vrátane integrity a oxidačnej životnosti spevňovadla a lepšia ochrana a dlhšiu životnosť ložísk. Výrobky Mobiltemp SHC obsahujú syntetické základové kvapaliny, ktoré sú charakterizované vynikajúcu tepelnú a oxidačnou stabilitou. Moderná technológia bentonitového spevňovadla zaisťuje vynikajúcu štrukturálnu stabilitu a vysoký bod skvapnutia.

Použitie

Plastické mazivá Mobiltemp SHC ponúkajú vynikajúcu životnosť maziva pri vysokých teplotách, ochranu ložísk a integritu maziva spolu s vynikajúcou nízkoteplotné schopnosťou a dobrou ochranou proti opotrebenie. Ku konkrétnym aplikáciám patrí:

· Rýchlobežná a axiálne ložiská používané v aplikáciách, kde je žiaduce veľký teplotný rozsah.
· Je zvlášť vhodný pre použitie do ložísk elektromotorov, kde prevádzkové podmienky vyžadujú nižšiu trenie, nízke  opotrebovanie a dlhú prevádzkyschopnosť.· Aplikácie v extrémnych teplotách s doporučeným rozsahom prevádzkových teplôt od -50 ° C do 200 ° C (s príslušnými     intervalmi výmeny maziva).Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
NLGI Stupeň 2
Typ zpevňovadla bentonit
Farba, vizuál. Svetlá hnedá
Viskozita základového oleja, ASTM D 445 cSt @ 40°C 100
Penetrácia, ASTM D217 worked, 60x, mm/10 280
Bod zkvapnutia, ASTM D 2265, °C (°F) 260

Cena s DPH 1 128,00 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.