MOBIL Mobilux EP 2 NLGI 2 18KG
Plastické mazivá / Minerálne plastické mazivá

Viskozita: NLGI 2 Balenie: 18KG | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Plastické mazivá , Minerálne plastické mazivá

Cena 140,40 € s dph
117,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.

  • ALFA ROMEO
  • FIAT
  • KIA
  • NISSAN
  • SEAT

Uživateľské recenzie MOBIL Mobilux EP 2 NLGI 2

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Mobilux EP 2 NLGI 2


Popis produktu

Popis produktovMobilux EP 0, 1, 2, 3 a 004 sú vysokokvalitná rodina piatich univerzálnych priemyselných plastických mazív a polokapalných plastických mazív pre špeciálne aplikácie. Tieto plastické mazivá lítiumhydroxysterátové lítny sú koncipované tak, aby poskytovala mimoriadnu ochranu proti opotrebovaniu, korózii a vymývaniu vodou. Plastické mazivá Mobilux EP 0, 1, 2 a 3 sú doporučené pre väčšinu typov priemyselných aplikácií vrátane vysoko namáhaných aplikácií s vysokými tlakmi alebo rázovým zaťažením. Tieto plastické mazivá výborne chráni proti hrdzaveniu a korózii a odolávajú vymývaniu vodou a sú preto obzvlášť vhodná do zariadenie bežne prevádzkovaných vo vlhku a mokru. Mobilux EP 0 a 1 sa hodí do systémov s centrálnym mazaním. Mobilux EP 2 a 3 sú univerzálne plastické mazivá. Odporúčaný rozsah prevádzkových teplôt sa pohybuje od -20 ° C do 130 ° C), ale môžu sa používať aj pri vyšších teplotách za predpokladu, že sa primerane zvýši frekvencia mazania. Mobilux EP 004 je vhodné predovšetkým na mazanie uzavretých ozubených prevodov a ložísk v netesných prevodových skriniach. Možno ich používať aj v mnohých iných priemyselných aplikáciách, kde v dôsledku netesností a opotrebovaných alebo chýbajúcich tesnenie nemožno použiť klasické prevodové oleja. Odporúčaný rozsah prevádzkových teplôt sa u mazivá Mobilux EP 004 pohybuje od -25 do 120 ° C.
Vlastnosti a výhodyPlastické mazivá Mobilux EP majú dlhú históriu preukázateľných výsledkov av porovnaní s konkurenčnými výrobkami vynikajú v oblasti antikoróznej ochrany, v čerpateľnosti pri nízkych teplotách a prevádzkyschopnosti pri vysokých teplotách. Hodnota zaťaženia OK 40 lb pri skúške Timken dokladá ich schopnosť zvládať vysoké tlaky a zaťaženie.· Menšie opotrebenie vo vysoko alebo rázovo namáhaných a vibračných podmienkach zaisťuje dobrú spoľahlivosť a dostupnosť zariadení· Ochrana proti hrdzaveniu a korózii a odolnosť voči vymývaniu vodou chráni zariadenie a umožňuje dobré premazanie aj v prítomnosti vody· Dlhšia životnosť ložísk v mokrom prostredí znižuje náklady na ložiská a obmedzuje neplánované prestoje· Dobrá čerpateľnosť v systémoch s centrálnym mazaním Mobilux EP 0 a 1· Účinná regulácia unikania Mobilux EP 004
Použitie· Mobilux EP 0 a EP 1 vykazujú dobrú čerpateľnosť pri nízkych teplotách a sú vhodné do systémov s centrálnym mazaním a do aplikácií, v ktorých sa vyžaduje výkonnosť pri nízkych teplotách.· Mobilux EP 2 je doporučované pre viacúčelové aplikácie do valivých a klzných ložísk, puzdier a čapov v bežných prevádzkových podmienkach.· Mobilux EP 3 je husté mazivo konzistenčného stupňom NLGI 3 a je doporučované pre aplikácie, kde je potrebná maximálna ochrana proti prieniku vody alebo pevných častíc.· Mobilux EP 004 sa hodí hlavne na mazanie uzavretých ozubených prevodov a ložísk v netesných prevodových skriniach u väčšiny banských dobývacích strojov s výnimkou prevodov elektromotorov. Možno ho tiež používať v mnohých iných priemyselných aplikáciách,   kde v dôsledku netesností a opotrebovaných alebo chýbajúcich tesnenie nemožno použiť klasické prevodové oleje. Mobilux EP 004 spĺňa požiadavky prevodového testu na stroji SEW 1008 hodín mod. DR.EM.203.

Špecifikácie

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
NLGI Stupeň 2
Typ zpevňovadla Lithium
Farba, vizuál. hnedá
Viskozita základového oleja, ASTM D 445 cSt @ 40°C 160
Penetrácia, ASTM D217 worked, 60x, mm/10 280
Bod zkvapnutia, ASTM D 2265, °C (°F) 190

Cena s DPH 140,40 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.