MOBIL Mobilux EP 2 NLGI 2 18KG
Plastické mazivá / Minerálne plastické mazivá

Viskozita: NLGI 2 Balenie: 18KG | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Plastické mazivá , Minerálne plastické mazivá

Cena 162,00 € s dph
135,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.

  • ALFA ROMEO
  • FIAT
  • KIA
  • NISSAN
  • SEAT

Uživateľské recenzie MOBIL Mobilux EP 2 NLGI 2

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Mobilux EP 2 NLGI 2


Popis produktu

Popis produktovMobilux EP 0, 1, 2, 3 a 004 sú vysokokvalitná rodina piatich univerzálnych priemyselných plastických mazív a polokapalných plastických mazív pre špeciálne aplikácie. Tieto plastické mazivá lítiumhydroxysterátové lítny sú koncipované tak, aby poskytovala mimoriadnu ochranu proti opotrebovaniu, korózii a vymývaniu vodou. Plastické mazivá Mobilux EP 0, 1, 2 a 3 sú doporučené pre väčšinu typov priemyselných aplikácií vrátane vysoko namáhaných aplikácií s vysokými tlakmi alebo rázovým zaťažením. Tieto plastické mazivá výborne chráni proti hrdzaveniu a korózii a odolávajú vymývaniu vodou a sú preto obzvlášť vhodná do zariadenie bežne prevádzkovaných vo vlhku a mokru. Mobilux EP 0 a 1 sa hodí do systémov s centrálnym mazaním. Mobilux EP 2 a 3 sú univerzálne plastické mazivá. Odporúčaný rozsah prevádzkových teplôt sa pohybuje od -20 ° C do 130 ° C), ale môžu sa používať aj pri vyšších teplotách za predpokladu, že sa primerane zvýši frekvencia mazania. Mobilux EP 004 je vhodné predovšetkým na mazanie uzavretých ozubených prevodov a ložísk v netesných prevodových skriniach. Možno ich používať aj v mnohých iných priemyselných aplikáciách, kde v dôsledku netesností a opotrebovaných alebo chýbajúcich tesnenie nemožno použiť klasické prevodové oleja. Odporúčaný rozsah prevádzkových teplôt sa u mazivá Mobilux EP 004 pohybuje od -25 do 120 ° C.
Vlastnosti a výhodyPlastické mazivá Mobilux EP majú dlhú históriu preukázateľných výsledkov av porovnaní s konkurenčnými výrobkami vynikajú v oblasti antikoróznej ochrany, v čerpateľnosti pri nízkych teplotách a prevádzkyschopnosti pri vysokých teplotách. Hodnota zaťaženia OK 40 lb pri skúške Timken dokladá ich schopnosť zvládať vysoké tlaky a zaťaženie.· Menšie opotrebenie vo vysoko alebo rázovo namáhaných a vibračných podmienkach zaisťuje dobrú spoľahlivosť a dostupnosť zariadení· Ochrana proti hrdzaveniu a korózii a odolnosť voči vymývaniu vodou chráni zariadenie a umožňuje dobré premazanie aj v prítomnosti vody· Dlhšia životnosť ložísk v mokrom prostredí znižuje náklady na ložiská a obmedzuje neplánované prestoje· Dobrá čerpateľnosť v systémoch s centrálnym mazaním Mobilux EP 0 a 1· Účinná regulácia unikania Mobilux EP 004
Použitie· Mobilux EP 0 a EP 1 vykazujú dobrú čerpateľnosť pri nízkych teplotách a sú vhodné do systémov s centrálnym mazaním a do aplikácií, v ktorých sa vyžaduje výkonnosť pri nízkych teplotách.· Mobilux EP 2 je doporučované pre viacúčelové aplikácie do valivých a klzných ložísk, puzdier a čapov v bežných prevádzkových podmienkach.· Mobilux EP 3 je husté mazivo konzistenčného stupňom NLGI 3 a je doporučované pre aplikácie, kde je potrebná maximálna ochrana proti prieniku vody alebo pevných častíc.· Mobilux EP 004 sa hodí hlavne na mazanie uzavretých ozubených prevodov a ložísk v netesných prevodových skriniach u väčšiny banských dobývacích strojov s výnimkou prevodov elektromotorov. Možno ho tiež používať v mnohých iných priemyselných aplikáciách,   kde v dôsledku netesností a opotrebovaných alebo chýbajúcich tesnenie nemožno použiť klasické prevodové oleje. Mobilux EP 004 spĺňa požiadavky prevodového testu na stroji SEW 1008 hodín mod. DR.EM.203.

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
NLGI Stupeň 2
Typ zpevňovadla Lithium
Farba, vizuál. hnedá
Viskozita oleja pri 40°C v cSt 160
Penetrácia, ASTM D217 worked, 60x, mm/10 280
Bod zkvapnutia, ASTM D 2265, °C (°F) 190
Základový olej (Typ) Minerál
Oblasť použitia K - valivé a klzné ložiská, klzné plochy
Aditíva (EP prísady; Pevné) P - EP prísady
Maximálna teplota °C K - 120
Minimálna teplota °C -30

Cena s DPH 162,00 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.