MOBIL Pyrolube 830 208L
Prevodové oleje / Prevodové ťažkozápalné

Balenie: 208L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Prevodové oleje , Prevodové ťažkozápalné

Cena 2 970,24 € s dph
2 475,20 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL Pyrolube 830

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Pyrolube 830


Popis produktu

Popis výrobku
Mobil Pyrolube 830 je vysoko akostné olej pre vysoké teploty, vyrábaný zo zmesi syntetických uhľovodíkov s vysokou molekulovou hmotnosťou a esterov so špeciálnym komplexom prísad proti opotrebeniu. Zabezpečuje účinné mazanie za vysokých teplôt u aplikácií s najvyšším oxidačným zaťažením.

Výhody
Mobil Pyrolube 830 ponúka nasledujúce výhody:
- Overená vynikajúcu výkonnosť pri teplotách do 230 ° C
- Nezanecháva karbónové usadeniny ani kaly
- Odoláva odparovanie a zabezpečuje dlhodobé mazanie
- Nevytvára nežiaduci zápach alebo exhaláty
- Zaisťuje vynikajúcu mazanie a ochranu proti
- Aplikovateľný bežnými prostriedkami
- Zlepšené mazacie vlastnosti môžu znížiť spotrebu

Vlastnosti
Mobil Pyrolube 830 je formulovaný tak, aby vytváral čistiaci účinok a nezanechával prakticky žiadne karbónové usadeniny. Vďaka dobrej priľnavosti zostáva tento olej v mazaných miestach a po dlhú dobu vytvára dostatočný mazací film oddeľujúce trecie plochy, čím znižuje spotrebu. Mobil Pyrolube 830 má význačnú stabilitu v prostredí a vysokou teplotou, čím bráni ztátám odparovaním as tým spojeným nežiaducim účinkom na životnom prostredí, ako aj nepríjemnému zápachu a výparom. Pretože je olej Mobil Pyrolube 830 vyrábaný zo syntetických základových surovín, má schopnosť znižovať trenie, a pri optimálnom spôsobe mazania aj následne znižovať potrebný príkon zariadení.
PoužitieMobil Pyrolube 830 je doporučený pre mazanie reťazí pecí pri vysokoteplotných technológiách výroby a spracovanie minerálnych plsťou, keramiky, textilu, papiera, drevárstvo, skla, farieb, sklenených vlákien, a chemického priemyslu. V týchto a podobných aplikáciách vďaka svojim schopnostiam znižovať opotrebenie a dlhej životnosti môže byť používaný pre kontiuální účinné mazanie s minimálnou spotrebou oleja. Mobil Pyrolube 830 je tiež doporučovaný pre mazacie systémy sklárskych strojov a ďalších aplikácií pri vysokých teplotách ako sú ložiská kolies pecných vozíkov, ložiská dymových ventilátorov apod (Pre prevodovky je prednostne odporúčaný niektorý z olejov Mobilgear SHC XMP. Mobil Pyrolube 830 môže byť aplikovaný najbežnejšími metódami ako postrekom, skrápaním alebo sprejom. Pred zámenou oleja za Pyrolube 830 je vhodné dôkladne očistiť reťaz od vzdušných alebo iných nečistôt nalepených na kaly a usadeniny, vytvorené z bežných ropných mazív pri predchádzajúcom použtí. Tieto usadeniny tiež môžu brániť prístupu oleja Pyrolube 830 k trecím plochám v reťazi.


Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 180
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 20,4
Viskozitný Index 132
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 270
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -46

Cena s DPH 2 970,24 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.