Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

MOBIL Rarus SHC 1025 ISO VG 46 20L
Kompresorové oleje / Kompresorové oleje

Hodnotenie: 5 | Viskozita: ISO VG 46 Balenie: 20L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Kompresorové oleje , Kompresorové oleje

Cena 258,96 € s dph
215,80 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL Rarus SHC 1025 ISO VG 46

Pridať recenziu

miroslav – 26.03.2019 10:56:54

skladom a v Bratislave <3


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Rarus SHC 1025 ISO VG 46


Popis produktu

Popis produktu
Rad Mobil Rarus SHC 1020 predstavuje syntetické vysoko výkonné oleje určené predovšetkým pre mazanie náročných rotačných skrutkových a lamelových vzduchových kompresorov. Sú zvlášť vhodné pre náročnú prevádzku, kde výrobky na báze ropných olejov nespĺňajú očakávania, ako napríklad v náročných prevádzkach vystavených vysokým konečným kompresorovým teplotám alebo tam, kde sa vyžadujú dlhšie intervaly výmeny oleja. Sú vyrobené z bezparafinových syntetických uhľovodíkových kvapalín v kombinácii so špičkovou technológiou aditív, ktorá zaručuje výnimočnú odolnosť voči oxidácii a tepelnej degradácii, ktoré vysoko predčí oleje na ropnej báze. Oleje výborne chráni zariadenia a sú spoľahlivé pre kompresory pracujúce v podmienkach, kde iné oleje nespĺňajú očakávania. Svoju vynikajúcu ochranou proti opotrebeniu a mimoriadnou odolnosťou voči oxidácii a tepelnej degradácii rad Mobil Rarus SHC 1020 vysoko predčí ropné oleje. Ich jedinečné zloženie umožňuje znížiť náklady na údržbu minimalizovaním problémov so zariadením a obmedzeniam usadenín v systéme a prenosu nečistôt. Ich vysoký viskozitný index zaručuje účinné mazanie aj za vysokých teplôt. V porovnaní s výrobkami na báze ropných olejov znižujú oleje radu Mobil Rarus SHC 1000 významne riziko požiaru a výbuchu. Nevykazujú prakticky žiadnu tvorbu usadenín, majú vyššiu teplotu samovznietenia a tým zlepšujú výkonnosť aj bezpečnosť. Ich vynikajúce hodnoty odlučovania vody znižujú problémy so vznikom emulzie.


Vlastnosti a výhody
Používanie olejov radu Mobil Rarus SHC 1020 môže viesť k väčšej čistote kompresorov a nižšej tvorbe usadenín oproti bežným ropným olejom, čo predlžuje dobu prevádzky medzi servisnými intervalmi. Vďaka vynikajúcej oxidačné a tepelnej stabilite oleja bezpečne predlžujú životnosť a súčasne obmedzujú tvorbu kalov a usadenín. Vyznačujú sa mimoriadnou ochranou proti opotrebeniu a korózii, ktorá predlžuje životnosť zariadenia a zvyšuje jeho výkonnosť.

Použitie
Oleje radu Mobil Rarus SHC 1020 sú určené predovšetkým pre rotačné skrutkové a lamelové kompresory. Vhodné sú najmä pre nepretržitú prevádzku v teplých podmienkach s teplotami vo výtlaku až 200 ° C. Oleje radu Rarus SHC 1000 sú odporúčané do zariadenia, u ktorých dlhodobo dochádza k nadmernej degradácii oleja, zlé výkonnosti ventilov alebo tvorbe usadenín. Sú kompatibilné so všetkými druhy kovov používaných pri konštrukcii kompresorov as olejmi na ropnej báze. Ich zmiešaniu však zhoršuje výkonové charakteristiky syntetických olejov. Oleje radu Mobil Rarus SHC 1020 sa neodporúčajú pre vzduchové kompresory používané v aplikáciách pre vzduch pre dýchanie. Oleje radu Mobil Rarus SHC 1020 sa výborne osvedčili v nasledujúcich typoch kompresorových
aplikácií:
· Doporučované hlavne pre rotačné skrutkové a lamelové vzduchové kompresory
· Veľmi účinné u skrutkového typu kompresorov s chladením vstrekovaným olejom
· Zariadenie pracujúce v náročných podmienkach
· Viacstupňové zariadenia, u ktorých dlhodobo dochádza k nadmernej degradácii oleja v dôsledku používanie výrobkov na báze ropných olejov
· Kompresorové systémy s kritickými prevodmi a ložiskami
· Kompresory používané v pevne inštalovaných a mobilných aplikáciách


Špecifikácie

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 44
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 7,2
Viskozitný Index 131
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 246
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -54
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,849

Cena s DPH 258,96 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.