MOBIL SHC 524 ISO VG 32 20L
Hydraulické oleje / Hydraulicke HLP

Viskozita: ISO VG 32 Balenie: 20L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Hydraulické oleje , Hydraulicke HLP

Cena 271,20 € s dph
226,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL SHC 524 ISO VG 32

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL SHC 524 ISO VG 32


Popis produktu

Popis produktu
Oleje radu Mobil SHC 500 sú hydraulické oleje špičkovej kvality vyrobené zo syntetických bezparafínovaných olejov na uhľovodíkovej báze kombinovanej so starostlivo navrhnutým systémom vysoko stabilizovaných aditív. Jedná sa o mimoriadne vysoko kvalitné hydraulické oleje s veľkým teplotným rozsahom a strihovou stabilitou, s regulovanou čerpateľnosťou za nízkych teplôt as maximálnou protioderovú ochranou pre vysokotlakové krídlové, piestové a zubové čerpadlá. Výrobky vykazujú veľmi vysokej viskozitnej indexy, čo prispieva k ich vynikajúcej výkonnosti za nízkych aj vysokých teplôt a vďaka tomu sa stávajú skvelou voľbou pre zariadenia, ktoré sú vystavené veľkému rozsahu spúšťacích a prevádzkových teplôt. Oleje radu Mobil SHC 500 majú mimoriadnu strihovú stabilitu, ktorá umožňuje ich dlhodobé použitie vo vysokotlakových a vysokoteplotných prevádzkových prostrediach, bez toho, aby dochádzalo k stratám kľúčových mazacích vlastností. Oleje radu Mobil SHC 500 predlžujú životnosť filtrov a optimálne chráni zariadenie. Súčasne znižujú náklady na údržbu zariadení a na likvidáciu výrobku. Boli vyvinuté v spolupráci s významnými výrobcami zariadenie tak, aby spĺňali najprísnejšie požiadavky náročných hydraulických systémov používajúcich vysokotlaková, vysoko výkonné čerpadlá a súčasne aby riešili zásadné požiadavky iných kľúčových súčasťou hydraulických systémov, ako sú servoventily s úzkym vymedzením vôle a vysoko presné číslicovo riadené (NC) obrábacie stroje. Tieto oleje spĺňajú najprísnejšie výkonnostné požiadavky výrobcov celého radu hydraulických systémov a súčastí vyrobených z rôznych kovov, takže jeden výrobok s výnimočnými výkonnostnými parametrami je použiteľný pre široké spektrum zariadení. Oleje sú určené pre systémy prevádzkované v náročných podmienkach, kde sa vyžaduje vysoká úroveň ochrany proti opotrebeniu a pevnosti filmu a navyše sú navrhnuté tak, aby fungovali aj tam, kde sa obvykle odporúčajú hydraulické oleje bez ochrany proti opotrebeniu.

Vlastnosti a výhody
Hydraulické oleje radu Mobil SHC 500 vykazujú mimoriadnu výkonnosť pri nízkych a vysokých teplotách a poskytujú ďalšie dodatočnú ochranu zariadenia oproti schopnostiam porovnateľných výrobkov na báze ropných olejov. Ich výborná odolnosť voči oxidácii predlžuje intervaly výmeny oleja a filtrov pri súčasnom zabezpečení výnimočnej čistoty systémov a bezproblémového chodu. Vysoká schopnosť ochrany proti opotrebeniu a mimoriadna hodnota pevnosti filmu prispievajú k výnimočnej výkonnosti zariadení, ktorá vedie k obmedzeniu prestojov a zvýšenie výrobnej kapacity. Regulovaná deemulgačná schopnosť umožňuje, aby oleje dobre fungovali v systémoch znečistených malým množstvom vody a zároveň aby boli schopné okamžite oddeliť veľké množstvo vody.

Použitie
· Hydraulické systémy náchylné k tvorbe usadenín, aké sú u číslicovo riadených (NC) strojov, obzvlášť potom tam, kde sa používajú servoventily s úzkou vôľou
· Systémy používajúce súčastí z viacerých kovov
· Vysokotlaková lamelová, piestové a zubové čerpadlá
· Systémy, pre ktoré sú charakteristické studené štarty alebo vysoké prevádzkové teploty
· Systémy, pri ktorých nemožno vylúčiť malé množstvá vody
· Systémy s prevodmi a ložiskami
· Systémy, ktoré vyžadujú vysoký stupeň možného zaťaženia a ochrany proti opotrebeniu
· Aplikácia, kde je vhodná antikorózna ochrana tenkým olejovým filmom, napríklad v systémoch s prítomnosťou vlhkosti

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 32
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 6,4
Viskozitný Index 144
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 234
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -54
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,852

Cena s DPH 271,20 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.