PEWAS BioCon PP 40 0.2L
Špeciality

Balenie: 0.2L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
PEWAS
Kategórie
Špeciality

Cena 6,82 € s dph
5,68 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie PEWAS BioCon PP 40

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede PEWAS BioCon PP 40


Popis produktu

Bioodbúrateľné mazivo určené na stratové mazanie, vyrobené zo syntetických esterov, prírodných esterov vyšších mastných kyselín a prísad. Vhodné na mazanie koľajových výhybiek.


Použitie 

 V železničnej infraštruktúre (mazanie výhybiek a ich pohyblivých častí: klzné stoličky, zaisťovacie háky, hákové uzávery, otočné čapy, oblúky koľajníc). Multifunkčné využitie vo viacerých oblastiach (chráni pred koróziou, uvoľňuje skorodované skrutky, rozpúšťa hrdzu, maže a čistí) BioCon PeWaS Protec 40 (PP 40) biologicky rozložiteľný olej na použitie najmä v železničnej infraštruktúre. Má výborné mazivostné vlastnosti, je oxidačne stály, antikorozívny a vodoodpudivý. Je použiteľný na stratové mazanie lineárnych vedení, napríklad výhybiek a ich pohyblivých častí (klzné stoličky, zaisťovacie háky, hákové uzávery,otočné čapy). V porovnaní s tradičnými mazivami je efektívnejší a nespôsobuje znečistenie životného prostredia, pôdy a podzemných vôd. Spĺňa vysoké nároky aj v nepriaznivých podmienkach akými sú vysoká vlhkosť, prašnosť, sneh a pod.


Výhody 

Ekonomickosť a nízka spotreba (3-7 litrov ročne na jednu výhybku). Výborné mazacie a protioderové vlastnosti, bez mechanických nečistôt a zanášania komponentov  Je ekologický, biologicky rozložiteľný a netoxický. Výrazne predlžuje životnosť mazaných komponentov. Je použiteľný aj v extrémnych podmienkach (-30 až +90°C) 


Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 70
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -30
Biologická odbúratelnosť, % 80
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,800

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 6,82 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.