PRO TEC INJECTOR DISMANTLING AID 0.4L
Autokozmetika

Balenie: 0.4L | Dostupnosť: Skladom
  • PRO TEC INJECTOR DISMANTLING AID 0.4L 10,86 € s dph
Výrobca
PRO TEC
Kategórie
Autokozmetika

Cena 10,86 € s dph
9,05 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie PRO TEC INJECTOR DISMANTLING AID

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede PRO TEC INJECTOR DISMANTLING AID


Popis produktu

Vlastnosti:

Injector Dismantling Aid je špeciálne vyvinutý produkt pre demontáž zaseknutých a zapečených vstrekovacích trysiek, zapaľovacích a žhaviacich sviečok. Použitím produktu sa ošetrovaný povrch schladí na - 40 °C. Vďaka jemným mazacím zložkám obsiahnutým v prípravku dokáže produkt efektívne penetrovať cez mikrotrhliny čo má za následok rýchlejšie uvoľnenie nečistôt. 

Oblasť použitia:

Vstrekovacie trysky, zapaľovacie a žhaviace sviečky. Je tiež veľmi účinný aj ako povoľovač zaseknutých častí ako sú ramená, čapy a podobne. 

Aplikácia:

Pred použitím pretrepte. Veľké nečistoty odstráňte manuálne. Nastriekajte produkt na ošetrované miesta a nechajte pôsobiť cca 10-15 minút. Pri veľkom zanesení postup opakujte. V extrémnych prípadoch sa reakčná doba môže predĺžiť na 6-8 hod. Uvoľnené nečistoty odstráňte tlakom vzduchu. 

Obsah:

400 ml 


Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 10,86 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.