PRO TEC OIL BOOSTER 1L
Prevádzkové náplne / Prísady a aditíva

Balenie: 1L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
PRO TEC
Kategórie
Prevádzkové náplne , Prísady a aditíva
EAN
4042293130916

Cena 33,05 € s dph
27,54 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie PRO TEC OIL BOOSTER

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede PRO TEC OIL BOOSTER


Popis produktu

Vlastnosti:

Oil Booster redukuje fosfátové zložky, používa bezpopolnaté činidlá a neobsahuje ťažké kovy. Zabezpečuje nižšiu spotrebu paliva a redukuje spotrebu oleja. Redukuje trenie a opotrebovanie a chráni pred hrdzou a koróziou. Predchádza usadeninám v mazacom systéme a neutralizuje kyseliny v motore. Zabraňuje stvrdnutiu tesnení a maže všetky pohyblivé časti. Chráni motor počas predĺžených servisných intervalov (Long Life servis). 

Oblasť použitia:

Oil Booster je vhodný pre všetky typy motorových olejov a do všetkých benzínových a dieselových motorov. Vhodný aj do manuálnych prevodoviek a diferenciálov. Oil Booster je prispôsobený aj pre použitie vo vozidlách s filtrom pevných častíc. 

Aplikácia:

Oil Booster pridajte do nového oleja pri každej výmene oleja. Pred použitím doporučujeme vyčistiť olejový systém prípravkom P1001 – Engine Flush. 

Opakovací cyklus:

Pri každej výmene motorového oleja.

Obsah:

375 ml


Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 33,05 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.