SHELL Tellus S2 MX 100 ISO VG 100 20L

SHELL ISO VG 100

Hydraulické oleje
Viskozita: ISO VG 100 Balenie: 20L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
SHELL
Kategórie
Hydraulické oleje
Viskozita
ISO VG 100
Oleje SHELL ISO VG 100

Cena 104,88 € s dph
87,40 € bez dph
Pre B2B ceny, kliknite sem

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie SHELL Tellus S2 MX 100 ISO VG 100

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede SHELL Tellus S2 MX 100 ISO VG 100


Popis produktu

PopisShell Tellus S2 MX sú vysoko kvalitné hydraulické oleje , vyrábané z ropných základových olejov s vysokým indexom viskozity a zušľachťujúcich prísad . Používané suroviny a ich zastúpenia sú zvolené tak , aby finálne výrobky spĺňali najnáročnejšie požiadavky výrobcov i užívateľov priemyselných hydraulických systémov . Oleje radu Shell Tellus S2 MX sa vyznačujú výbornou termickou stabilitou aj za extrémnych prevádzkových podmienkach , sú veľmi odolné proti starnutiu a tvorbe usadenín a zaisťujú tak zlepšenú čistotu systému . Vďaka vynikajúcej oxidačnej stabilite , nižší kyslosti , schopnosti k nižšiemu vyplavovaniu medi umožňujú predĺženie životnosti oleja a zníženie prevádzkových nákladov . Dobrá chemická stabilita olejov radu Shell Tellus S2 M v prítomnosti vody alebo vlhkosti znižuje riziko korózie a hrdze . Vďaka vybraným protioderovým prísadám zaisťujú vynikajúcu ochranu proti mechanickému opotrebeniu pohyblivých častí systémov ( piesty , čerpadlá ) a umožňujú tak predĺženie ich životnosti . Oleje radu Shell Tellus sa vyznačujú tiež vynikajúcou filtrovateľnosťou , sú odolné voči bežným produktom kontaminácie ako je voda , vápnik spôsobujúci blokáciu jemných filtrov a sú teda vhodné pre ultra jemnú filtráciu . Vynikajúca schopnosť uvoľňovanie vzduchu a protipenivostné vlastnosti znižujú kavitácii a spomaľujú oxidácii oleja . Vďaka svojmu zloženiu je zabezpečená dobrá deemulgačná schopnosť . Oleje radu Shell Tellus sú kompatibilné s väčšinou hydraulických čerpadiel , avšak použiteľnosť v čerpadlách obsahujúci súčasti zo striebra je potrebné skonzultovať so zástupcami spoločnosti Shell . Oleje sú kompatibilné so všetkými tesniacimi materiálmi a farbami špecifikovanými pre použitie s minerálnymi olejmi .Shell Tellus S2 MX zaručujú :- možnosť univerzálneho použitia v celej rade aplikácií- vynikajúca filtrovateľnosť- mimoriadne schopnosti zabraňovať opotrebenie pohyblivých častí- minimalizáciu rizika vzniku trhavých pohybov ( tzv. stick slip )- výbornú oxidačnú a termickú stabilitu / odolnosť voči starnutiu- dobrou odlučivosť vody- výbornú deemulgačná charakteristiku / potláča tvorbu peny- veľmi dobré viskozitno - teplotné vlastnosti / zachovanie strihové stabilityPoužitie :Oleje Shell Tellus S2 MX sú uznávané a široko odporúčané poprednými výrobcami hydraulických prvkov i celých systémov . Mimoriadne vhodné sú pre zariadenia, ktoré vďaka svojmu konštrukčnému riešeniu a náročnosti pracovných podmienok , vyžadujú pracovné kvapalinu so zvýšenou schopnosťou ochrany proti opotrebeniu a / alebo schopnosťou prenášať extrémne tlaky . Oleje Shell Tellus S2 MX možno použiť aj na mazanie klzných a valivých ložísk , uplatnenie nachádzajú aj pri mazaní niektorých ozubených prevodov v súlade s odporúčaním výrobcu strojového zariadenia .

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita oleja pri 40°C v cSt 100
Viskozita oleja pri 100°C v cSt 11,1
Viskozitný Index 96
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 250
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -24
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,891

Cena s DPH 104,88 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.

KONTAKT

BRATISLAVA:
(+421) (0) 903 582 675

SENICA:
(+421) (0) 907 142 920

Ochrana auta proti korózii

Hrdza dokáže na automobiloch napáchať veľké škody a ich majiteľom narobiť množstvo vrások na čele. Aby ste nepatrili medzi nich, mali by ste sa pred nadchádzajúcou zimnou sezónou dostatočne pripraviť. Koróziou nazývame chemické zmeny, ktorými sa mení pov...
čítať viac