SHELL Tellus S2 MX 32 ISO VG 32 209L

SHELL ISO VG 32

Hydraulické oleje
Viskozita: ISO VG 32 Balenie: 209L | Dostupnosť: 3 - 5 pracovných dní
Výrobca
SHELL
Kategórie
Hydraulické oleje
Viskozita
ISO VG 32
Oleje SHELL ISO VG 32

Cena 627,00 € s dph
522,50 € bez dph
Pre B2B ceny, kliknite sem

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie SHELL Tellus S2 MX 32 ISO VG 32

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede SHELL Tellus S2 MX 32 ISO VG 32


Popis produktu

Popis
Shell Tellus S2 MX sú vysoko kvalitné hydraulické oleje , vyrábané z ropných základových olejov s vysokým indexom viskozity a zušľachťujúcich prísad . Používané suroviny a ich zastúpenia sú zvolené tak , aby finálne výrobky spĺňali najnáročnejšie požiadavky výrobcov i užívateľov priemyselných hydraulických systémov . Oleje radu Shell Tellus S2 MX sa vyznačujú výbornou termickou stabilitou aj za extrémnych prevádzkových podmienkach , sú veľmi odolné proti starnutiu a tvorbe usadenín a zaisťujú tak zlepšenú čistotu systému . Vďaka vynikajúcej oxidačnej stabilite , nižší kyslosti , schopnosti k nižšiemu vyplavovaniu medi umožňujú predĺženie životnosti oleja a zníženie prevádzkových nákladov . Dobrá chemická stabilita olejov radu Shell Tellus S2 M v prítomnosti vody alebo vlhkosti znižuje riziko korózie a hrdze . Vďaka vybraným protioderovým prísadám zaisťujú vynikajúcu ochranu proti mechanickému opotrebeniu pohyblivých častí systémov ( piesty , čerpadlá ) a umožňujú tak predĺženie ich životnosti . Oleje radu Shell Tellus sa vyznačujú tiež vynikajúcou filtrovateľnosťou , sú odolné voči bežným produktom kontaminácie ako je voda , vápnik spôsobujúci blokáciu jemných filtrov a sú teda vhodné pre ultra jemnú filtráciu . Vynikajúca schopnosť uvoľňovanie vzduchu a protipenivostné vlastnosti znižujú kavitácii a spomaľujú oxidácii oleja . Vďaka svojmu zloženiu je zabezpečená dobrá deemulgačná schopnosť . Oleje radu Shell Tellus sú kompatibilné s väčšinou hydraulických čerpadiel , avšak použiteľnosť v čerpadlách obsahujúci súčasti zo striebra je potrebné skonzultovať so zástupcami spoločnosti Shell . Oleje sú kompatibilné so všetkými tesniacimi materiálmi a farbami špecifikovanými pre použitie s minerálnymi olejmi .
Shell Tellus S2 MX zaručujú :
- možnosť univerzálneho použitia v celej rade aplikácií
- vynikajúca filtrovateľnosť
- mimoriadne schopnosti zabraňovať opotrebenie pohyblivých častí
- minimalizáciu rizika vzniku trhavých pohybov ( tzv. stick slip )
- výbornú oxidačnú a termickú stabilitu / odolnosť voči starnutiu
- dobrou odlučivosť vody
- výbornú deemulgačná charakteristiku / potláča tvorbu peny
- veľmi dobré viskozitno - teplotné vlastnosti / zachovanie strihové stability
Použitie :
Oleje Shell Tellus S2 MX sú uznávané a široko odporúčané poprednými výrobcami hydraulických prvkov i celých systémov . Mimoriadne vhodné sú pre zariadenia, ktoré vďaka svojmu konštrukčnému riešeniu a náročnosti pracovných podmienok , vyžadujú pracovné kvapalinu so zvýšenou schopnosťou ochrany proti opotrebeniu a / alebo schopnosťou prenášať extrémne tlaky . Oleje Shell Tellus S2 MX možno použiť aj na mazanie klzných a valivých ložísk , uplatnenie nachádzajú aj pri mazaní niektorých ozubených prevodov v súlade s odporúčaním výrobcu strojového zariadenia .


Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita oleja pri 40°C v cSt 32
Viskozita oleja pri 100°C v cSt 5,4
Viskozitný Index 99
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 218
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -30
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,875

Cena s DPH 627,00 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.

KONTAKT

BRATISLAVA:
(+421) (0) 903 582 675

SENICA:
(+421) (0) 907 142 920

O olejoch, len tak, všeobecne ...

Neustále sa stretávame s tým, že naši zákazníci v snahe vybrať ten najlepší olej do svojho štvor - prípadne dvojkolesového milačika, používajú pojmy ako syntetika, polosyntetika, pýtajú sa na porovnanie olejov podľa výrobcov, trvajú na pomaly dnešnom d...
čítať viac