Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

TECTYL 800-D 20L
Ochrana proti korózii

Balenie: 20L | Dostupnosť: 3 - 5 pracovných dní
Výrobca
TECTYL
Kategórie
Ochrana proti korózii

Cena 154,08 € s dph
128,40 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TECTYL 800-D

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TECTYL 800-D


Popis produktu

TECTYL 800-D je konzervačný prostriedok odpudzujúci vodu, s nízkou viskozitou a lubrikačnými vlastnosťami. Vytvára ľahkú, mastnú a priesvitnú vrstvu.
TECTYL 800-D zodpovedá federálnym špecifikáciám VV-L-800 a MIL-P-1167 typ P-9.
TECTYL 800-D sa odporúča pre ochranu a premazávanie ručných a automatických strelných zbraní, priemyselného zariadenia, náradie, pneumatických ovládačov, ľahké mašinéria a motorov vo vlhkých a chladných podmienkach.
TECTYL 800-D tiež pôsobí ako konzervačná látka tenkých drôtov a pokrytia rúrok pre skladovanie a prevoz.Ďaľšie technické parametre


Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 154,08 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.