TIGROL ANTIFREEZE typ C 20L
Prevádzkové náplne / Chladiace zmesi

Balenie: 20L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Prevádzkové náplne , Chladiace zmesi

Cena 47,04 € s dph
39,20 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL ANTIFREEZE typ C

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL ANTIFREEZE typ C


Popis produktu


Vysoko kvalitná, koncentrovaná zelenomodrá chladiaca kvapalina štandardu G48. Táto kvapalina je vyrobená na báze MEG (monoethylen glykol) technológií OAT, bez prítomnosti nebezpečných látok -silikátov, nitridov, fosfátov a amínov. Ponúka nasledujúce výhody: Špeciálne zloženie aditív zaisťuje výbornú antikoróznu ochranu všetkých častí chladiaceho systému spaľovacích motorov a bráni kavitácii. Inhibítory korózie obsiahnuté v kvapaline vykazujú pri dlhodobej prevádzke minimálne straty. Nenarušuje materiály hadíc, expanzných nádržiek a tesniacich materiálov. Predĺženie výmenného intervalu vo všetkých typoch vozidiel až na 3 roky. 


Chladiaca kvapalina TIGROL ANTIFREEZE Typ C je určená predovšetkým pre chladenie moderných celohliníkových vysoko výkonných spaľovacích motorov bez požiadaviek na antikavitáciu. Jedná sa o väčšinu spaľovacích motorov, vyrobených po roku 2000. Po zmiešaní s vodou je pripravená na použitie ako nemrznúce chladiace a teplonosné médium. Na prípravu nemrznúcej zmesi je vhodné použiť destilovanú, alebo demineralizovanú vodu, pre zaistenie jej dlhej životnosti.

Ďaľšie technické parametre


Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 47,04 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.