Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

TIGROL ELEMENT RED 15W-40 208L
Motorové oleje / Osobné automobily

Viskozita: SAE 15W-40 Balenie: 208L | Dostupnosť: 3 - 5 pracovných dní
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Motorové oleje , Osobné automobily

Cena 526,66 € s dph
438,88 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL ELEMENT RED 15W-40

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL ELEMENT RED 15W-40


Popis produktu

Popis:
Motorový olej formulovaný z vysoko kvalitných minerálnych základových olejov a komplexu aditív, navrhnutý tak, aby splňoval nejnáročnejšie požiadavky týkajúce sa spoľahlivosti mazania a ochrany motora. Splňuje požiadavky nových odborových noriem na prevádzkové náplne a je schválený poprednými výrobcov automobilov.
TIGROL ELEMENT RED 15W-40 pěináša tieto výhody:
Mimoriadna odolnosť voči oxidácii obmedzuje tvorbu usadenín a kalov, motor potom pracuje spoľahlivo. Vďaka svojim mimoriadnym vlastnostiam pri nízkych aj vysokých teplotách olej poskytuje spoľahlivú ochranu motora v širokom rozsahu prevádzkových podmienok. Zdokonalené vlastnosti oleja pri nižších teplotách umožňuje bezproblémové štarty.
Použitie:
Tento produkt je možné použiť v osobných automobiloch, dodávkach a ľahkých nákladných automobiloch a je vhodný pre každého, kto hľadá spoľahlivý a zároveň vysoko kvalitný výrobok. Jeho výhody je možné využiť v zmiešaných vozových parkoch pozostávajúcich z vozidiel rôznych výrobcov, do benzínových aj dieselových motorov, vrátane preplňovaných.


Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 109
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 14,9
Viskozitný Index 138
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 220
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -27
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,883

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 526,66 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.