TIGROL GEAR GX 80W 208L
Prevodové oleje / Manuálne prevodovky

Viskozita: SAE 80W Balenie: 208L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Prevodové oleje , Manuálne prevodovky

Cena 489,22 € s dph
407,68 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL GEAR GX 80W

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL GEAR GX 80W


Popis produktu

Viacúčelový prevodový olej najvyššej kvality, vyrobený z vysoko kvalitných základových olejov a optimálne vyváženého komplexu aditív. Olej sa vyznačuje dlhodobým spoľahlivým výkonom všade tam, kde sa vyžaduje úroveň ochrany API GL – 4. 

TIGROL GEAR GX 80W prináša tieto výhody: Dobrá tepelná stabilita a odolnosť proti oxidácii predlžuje životnosť prevodov a ložísk. Ochrana proti opotrebeniu pri nízkej rýchlosti/vysokom krútiacom momente, umožňuje spoľahlivé zaťaženie a zároveň znižovanie nákladov na údržbu. Účinná ochrana proti korózii, ktorá znižuje opotrebenie v náročných podmienkach. Dobrá tekutosť pri nízkych teplotách, znižujúca opotrebenie pri štarte uľahčenie štartu. 

TIGROL GEAR GX 80W sa používa najmä pre vysoko výkonné mechanické prevody, nápravy a pohon náprav pri ľahkej až náročnej cestnej nákladnej, autobusovej a dodávkovej doprave. Je bežne používaný aj pri terénnom priemyselnom odvetví vrátane stavebníctva, povrchovej ťažby, hĺbkovej ťažby a poľnohospodárstva. Svoje uplatnene nachádza aj v niektorých prevodovkách používaných v priemyselných zariadeniach, pokiaľ tam ich výrobcovia odporúčajú olej tejto klasifikácie. 


Špecifikácie

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 78
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 8,3
Viskozitný Index 110
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 226
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -33
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,889

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 489,22 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.